Zasvěceni službě lásky

31. decembra 2020, vigília sviatku Bohorodičky

Posolstvo Panny Márie

Zasvätení službe Lásky

„Drahé deti,

na konci tohto roka chcem požehnať všetky kroky, ktoré ste spolu so mnou urobili, vaše obety a skúšky, modlitby, myšlienky a všetko, čoho sa dotkli vaše duše.

Rok, ktorý sa končí, prináša so sebou ťaživú bilanciu pre väčšiu časť ľudstva na Zemi, ktorá zanovito odmieta spásu môjho Syna Ježiša. Naproti tomu tí, ako vy, čo darovali života Bohu pre jeho dielo, boli naopak obohatení mnohými milosťami.

Vy všetci, ktorí patríte „Cirkvi Ježiša Krista celého vesmíru“ prítomnej na Zemi, ste prešli udalosťami kozmického významu, ako boli:

  • oddelenie pravej Cirkvi od falošnej, ktoré vykonal Otec; 1
  • vyhlásenie mojho titulu Spoluvykupiteľky;2
  • definitívne oddelenie od Katolíckej cirkvi a od ducha sveta, ktorého v sebe nesie.3

Nie ste si vôbec vedomí kvalitatívneho skoku, ktorý tento ľud urobil počas roka 2020. Uisťujem vás, že bol veľký.

Teraz vás očakávajú udalosti rovnako dôležité. Rok 2021 bude pre Zem znamenať postupné priblíženie sa k vrcholu jej dejín. Prostredný príchod môjho Syna prinúti ľudí vyjsť na svetlo vo všetkých ich činoch. Začne sa tak uskutočňovať to, čo vám môj Syn povedal: Nič nie je skryté, čo by sa neodhalilo.4

Všetko to uvidíte vo veciach, ktoré sa stanú na Zemi, pretože dobro a zlo budú stále viditeľnejšie – padne veľa masiek, pod ktorými sa schovávajú zvrátení a zlí ľudia. Vyjdú ale na svetlo aj dobrí ľudia, ktorí už nebudú znášať faloš sveta. Duch Svätý bude pôsobiť tak, aby im otvoril oči spôsobom, aby vedeli rozlíšiť fakty bez toho, aby boli podvedení.

Podvodné jazyky budú na Zemi zúriť, ale nebudú môcť zviesť Boží ľud. Klamstvo bude stále viac predstavované ako pravda a pravda ako klamstvo, ale živá Ježišova prítomnosť uprostred jeho ľudu rozdrví klamstvá Lucifera a jeho nasledovníkov ako domčeky z kariet.

Veci, o ktorých vám hovorím, sa neudejú z jedného dňa na druhý a ani magicky, ale prostredníctvom prenikavého, trvalého a tichého pôsobenia Boha a jeho pravej Cirkvi. Bude to rok boja s mocou temnôt, jemný a tvrdý duchovný boj, ale Boží ľud zvíťazí. Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru sa nebude mať čoho báť. Každý z vás si ale bude musieť byť dobre vedomý svojej identity a svojho poslania, aby ho mohol Pán postaviť na správne miesto. Veľkorysosť každého člena urobí silnou celú Cirkev na Zemi ako aj vo zvyšku vesmíru.

Budem s vami v každom boji a nič vám nebude môcť uškodiť. Budem sa za vás prihovárať s celou svojou mocou Kráľovnej, Matky a Spoluvykupiteľky podľa Pánových prianí.

Preto vás žiadam, aby ste mi zasvätili svoj život a celú Cirkev na začiatku tohto roka, aby som vás všetkých mohla zhromaždiť vo svojom Srdci a chrániť vás. Zasvätenie môjmu Srdcu vás povedie bližšie k Srdcu môjho Syna Ježiša a budete zasvätení zároveň mne a jeho službe. Rok, ktorý prichádza, bude vám tak plynúť pokojne napriek ťažkostiam, ktorým budete čeliť kvôli veľkému zmätku na Zemi.

Zasvätenie sa môjmu Srdcu, o ktoré vás dnes žiadam, nie je jednoduchým aktom úcty, ktorý mnohí z vás vykonali počas života, ale je úplným priľnutím k môjmu dielu v tomto čase. Vaším slávnostným zasvätením mne budete ako ja služobníci Božieho života vo všetkých dimenziách a odtieňoch, v ktorých sa bude ukazovať Božský život. Je veľa duší, ktoré treba priviesť späť na kresťanskú cestu, na pravú cestu, a vy mi v tom pomôžete.

Budete zasvätení službe Lásky s veľkým písmenom, ako som ja. Tak sa prebudia milosti a dary uzavreté vo všetkých vás. Vaše áno, zjednotené s mojím áno, rozšíri vo vás priestor na pôsobenie Najsvätejšej Trojice. Len zasvätením sa mne budete môcť čeliť prefíkanosti podvodného nepriateľa a odmietnuť každé pokušenie; zrušiť silu jeho nenávisti a prechádzať medzi bolestivými udalosťami, ktoré očakávajú vaše ľudstvo.

Viem, že budem môcť s vami počítať a preto vám ďakujem. Choďte vpred s dôverou, dietky, vedomí si veľkosti vášho povolania a mimoriadnosti časov, ktoré prežívate. Budem vám vždy nablízku, to vám sľubujem.

Žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého”.

1 Posolstvo Boha Otca z 19. januára 2020 “Obnovujem s vami svoju zmluvu”

2 Posolstvo Panny Márie z 22. februára 2020 „Som Spoluvykupiteľka ľudstva“

3 Posolstvo svätého Michala archanjela z 31. októbra 2020 „Pán príde so všetkými svojimi svätými“

4 Porov. Lk 12, 2

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.