Vstříc Novému Stvoření

Naše svědectví

Napsat komentář

Stefania Caterina a Tomislav Vlašič

Drazí čtenáři,

V této fázi cesty, která je stále intenzivnější a čím dál bohatější na milosti, cítíme potřebu upřesnit některé věci, abychom vám pomohli lépe pochopit, co prochází našimi osobami a naším svědectvím, jež vám přinášíme již několik let na těchto stránkách.

Jak jste si mohli všimnout, v poslední době jsme přispívali na této stránce jak jednotlivě, tak oba současně. Naše svědectví je společné, společné je totiž i naše poslání. Jestliže píšeme každý zvlášť, je to z toho důvodu, že každý zvlášť vykonává také vlastní, osobní službu před Bohem; takto se naše svědectví doplňuje a obohacuje originalitou každého.

To o čem vám svědčíme nevychází z nás, coby individuálních Božích nástrojů, ale z naší příslušnosti k centrální buňce, která je jedním z mimořádných Božích nástrojů pro tuto dobu. Vícekrát jsme vám už vysvětlili jaké jsou vlastnosti a působení mimořádných Božích nástrojů, jimiž jsou centrální buňka, andělé a Bohu věrní bratři ve vesmíru. Proto svědčíme jakožto dva živé údy centrální buňky na Zemi. Vše o čem vám vydáváme svědectví je plodem společenství a působení v Duchu Svatém mezi všemi třemi mimořádnými nástroji, jejichž jsme zástupci a mluvčími. Bůh určil, že tyto nástroje mají být zcela zjeveny lidstvu, ve správnou dobu a v době, kterou zná on a co nezáleží na nás. Na nás je, abychom se představili v tom co jsme, aniž bychom se vyhýbali službě, ke které nás Bůh povolal. K tomu nás Bůh povolal a to děláme bez fanatismu, ale s vědomím naší odpovědnosti.

Neříkáme vám to proto, abychom se postavili do středu pozornosti, nebo že bychom se považovali za něco víc než ostatní, ale proto, abychom vám pomohli pochopit, že jsme byli povoláni spolupracovat na Božím působení v této době a to je rozsáhlé a komplexní. Umožňuje nám to na jedné straně pozorovat události ve vesmíru z různých úhlů pohledu, nejen ze Země, z druhé strany nás to zavazuje k otevřenému svědectví před Bohem a před vámi všemi.

Bůh nás požádal, abychom svědčili o tom co vidíme a slyšíme, aby pomohl svým dětem jít touto dobou. Můžete proto rozumět nakolik je důležité, abychom vás provázeli naším častým psaním. Můžete také porozumět, proč Bůh dovoluje mnohým nástrojům, aby promlouvali naším prostřednictvím. Je to proto, abychom vám přiblížili různorodou a hlubokou skutečnost, jež vidíme a v níž se pohybujeme a která není vyhrazena jen nám dvěma, protože čeká na celé lidstvo. Přejeme si prostě otevřít cestu všem těm, kteří se chtějí účastnit na Božím plánu v této době a tím je přivedení celého vesmíru ke Kristu.

Služba všech tří mimořádných nástrojů spočívá ve zjevení a svědectví o dynamice Božího plánu přivedení celého stvoření ke Kristu. Z toho vyplývá zjevení Trojjediného Boha. Plodem tohoto plánu bude záře univerzální církve.

Oběť sebe sama Bohu, skrze Neposkvrněné Srdce Panny Marie je základem našeho života a srdcem našeho poslání a svědectví. Obětujeme se za vás všechny, žehnáme vám a neustále na vás myslíme v modlitbě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.