Náš odkaz

Drazí bratři a drahé sestry,

každý rok nám byly obvykle pro slavnost Krista Krále vesmíru dány pokyny pro následující rok. Mnozí z vás očekávají Ježíšovu řeč. Ježíš nám ale oznámil, že si nepřeje mluvit.

Proč? Protože se lidstvo na Zemi nechce měnit. Slova, která by vyslovil, by byla pro většinu lidstva, která by tato slova nepřijala, tvrdou řečí a způsobila by bolest v duších dobré vůle.

Ježíš je trpělivý a promluví k lidstvu v příhodnější chvíli. Nicméně, nadále bude vést v duchu ty, jež přijali, že k Němu budou přivedeni, podle programů, které jsme vám sdělili v těchto letech. Bude poučovat ty, kteří patří k jeho Církvi celého vesmíru.

Pro nás, coby členy Centrální buňky, nastal čas stáhnout se do ticha, abychom mohli vykonat úkol, který nám Pán svěřil. V současnosti, tak jak vám bylo řečeno, je Ježíš na Zemi přítomen zvláštním způsobem, je to čas jeho dočasného příchodu. Tři mimořádné nástroje jsou plně zapojeny do působení Spasitele zde na Zemi, to se však odráží na celý vesmír.

Všechno, co jsme přijali prostřednictvím zjevení od Pána a co jsme vám v uplynulých letech předali, skrze knížky, úvahy a vysvětlení, svěřujeme „Církvi Ježíše Krista celého vesmíru“ přítomné na Zemi. Je to dědictví, které zanecháváme všem, kteří jsou členy této Církve. Činíme tak skrze nadaci „Pevnost Neposkvrněné“, s níž spolupracujeme od počátku, v duchu autentického křesťanského bratrství.

Nadace je činnou buňkou v Církvi, které slouží. V uplynulých letech se snažila střežit, hlásat a šířit to co obdržela od nás dvou a překonávala při tom mnohé zkoušky a projevy nepřátelství, neboť Pán zkoušel její věrnost. Ona bude pokračovat ve svém úkolu, pro dobro všech a bude střežit dědictví, které zanecháváme. Bude vám nablízku a bude vám podporou v krocích, jež budete chtít podniknout.

Co s týče nás dvou, i když nebudeme podle Ježíšova přání mnoho mluvit, budeme vám i nadále předávat to, co by vám chtěl Pán případně říci, tak jak tomu bylo doposud. Jednotní především s Ježíšem, společně se všemi mimořádnými nástroji, budeme sjednoceni s vámi i s těmi, kteří věří v Ježíšův dočasný příchod. Poneseme vás blíže jeho Srdci.

Děkujeme vám za to, že jste přijali a uvěřili našemu svědectví. Nyní, když Ježíš je zde, přítomný mezi námi zvláštním způsobem, je správné, aby to byl On, kdo bude mluvit k vašim srdcím, způsobem, který nejlépe odpovídá každému z vás. „Je třeba, aby On rostl a já se menšil“1, jak říkal Jan Křtitel před prvním Ježíšovým příchodem.

Všechno se musí zmenšit, aby se pozvedl hlas Pána Ježíše Krista s autoritou nad každý jiný hlas a zazněl nad povykem světa a zmatku mnoha prázdných slov.

Žehnáme vám s láskou a odevzdáváme vás Bohu a Panně Marii. Přejeme vám jasnou cestu plnou milostí, zvláště v adventní době, která se před námi otevírá a je jako vždy obtěžkána Božími zaslíbeními.

21. listopadu, Slavnost Ježíše Krista, Krále vesmíru

Stefania Caterina e Tomislav Vlašić

1J 3, 30

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.