Povedala som vám všetko

Posolstvo Panny Márie zo 14. augusta 2021, vigília slávnosti Nanebovzatia Panny Márie

Povedala som vám všetko

“Drahé deti,

obraciam sa na ľudstvo a na kresťanov Zeme, zvlášť na tých, ktorí patria “Cirkvi Ježiša Krista celého vesmíru”.

Po ceste, ktorú som s vami v týchto rokoch urobila, sa môj dlhý rozhovor s vami tu končí. Všemohúci Pán stanovil, že čas môjho verejného zjavenia sa ľudstvu Zeme sa skončil. Sťahujem sa do dimenzie, ktorá mi je vlastná, v Najsvätejšej Trojici, odkiaľ budem v každom prípade vám naďalej pomáhať a sprevádzať vás.

Ten z vás, kto počas týchto rokov kráčal vo viere, sa nemusí diviť a ani sa ľakať, lebo každé Božie rozhodnutie je vždy pre dobro jeho detí a zahŕňa vznešenú múdrosť, ktorá dobre pozná potreby každého človeka a celého ľudstva. Aj Ježiš musel zanechať svojich apoštolov a učeníkov, aby im dovolil prijať Ducha Svätého a vzrastať vo viere, aby svedčili o jeho evanjeliu ako zrelí a uvedomelí ľudia.[2] To isté platí pre vás – vyrástli ste a Pán od vás očakáva svedectvo na výške toho, čo ste dostali.

Teraz vás má viesť Duch Svätý do hĺbok cesty a rozhodne vás nasmerovať k môjmu Synovi. Máte si byť vedomí, že DOČASNÝ JEŽIŠOV PRÍCHOD na Zem je mimoriadnou a epochálnou udalosťou pre celý vesmír. Znamená začiatok MESIÁŠSKEHO ČASU, ktorý je ESCHATOLOGICKÝM ČASOM,[3] v ktorom sa majú dovŕšiť všetky Božie prisľúbenia. Je to ČAS OČAKÁVANIA slávneho Ježišovho zjavenia sa na konci časov. Nie je to pasívne a odovzdané očakávanie, ale radostné a plodné pre tých, ktorí v týchto rokoch pochopili a prežívali zjednotenie s Ježišom.

Otec zanechal celé stvorenie v rukách Syna, aby pôsobil v moci Ducha Svätého a aby uskutočnil v každej dušia, ktorá ho prijme, a v jeho ľude dielo Vykúpenia.[4] Preto je to ČAS OBRÁTENIA, posledné dopriate ľudstvu, aby prijalo Ježiša Krista ako Pána a Spasiteľa. Nebude to neobmedzený čas, preto nech si nikto nerobí ilúzie, že môže odsúvať do nekonečna rozhodnutie zanechať skazený život a obrátenie k pravému Trojjedinému Bohu.

Dočasný Ježišov príchod naznačuje tiež začiatok poslednej fázy PLÁNU PRIVEDEDENIA CELÉHO STVORENIA K JEŽIŠOVI KRISTOVI, ktorý vám bol v týchto rokoch obšírne vysvetlený. Ste v záverečnej fáze tohto plánu kozmického významu, ktorý zahrnie všetko a všetkých, či to chcú alebo nie. Ježiš je teraz tu živý a prítomný vo všetkej svojej moci, aj keď je vašim očiam znemožnené ho vidieť pre tvrdosť vášho srdca. Ježiš je tu a znova kráča cestami sveta, hľadajúc každú stratenú ovečku, ktorá sa dá poslušne viesť ku spáse. Nenechajte ho samého vy, ktorí veríte v neho, ale sprevádzajte jeho dielo vierou, modlitbou a obetou vášho života jemu prostredníctvom môjho Srdca. Musíte mať vieru v jeho prítomnosť a v jeho dielo v tomto čase. Iba táto viera vám dovolí pochopiť, čo sa má stať.

Bolo vám povedané a opakujem vám teraz, že udalosti, ktoré vás očakávajú, budú veľkolepé a strašné, bohaté na milosti pre toho, kto verí v pravého Boha, ale hrôzostrašné pre toho, kto ho odmieta. Nebudú chýbať skúšky ani pre tých, ktorí majú vieru, ale tí dostanú silu Ducha Svätého, aby prekonali každú ťažkosť a získali ovocie z každej skúšky. Kto odmietne Božiu pomoc, bude prežívať veľmi ťažké dni. A pretože väčšia časť tohto ľudstva neprijíma pravého Boha, Zem bude zavinutá v špirále strachu a národy budú v úzkosti z toho, čo sa má stať, podľa slova môjho Syna.[5]

Počas tisícročí ľudia Zeme dostali od Boha všetky potrebné ponaučenia na to, aby žili ako deti jediného a pravého Boha. Evanjelium a Sväté písmo, magistérium pravej Cirkvi, vernej môjmu Synovi, autentické proroctvá a život svätých vám ukázali, ako sa máte chovať podľa Božích zákonov. Zjavenia a vysvetlenia, ktoré ste dostali cez túto stránku od dvoch žijúcich členov Centrálnej bunky,[6] otvorili pred vašimi očami široké videnie vesmíru a jeho osudu. Máte všetko, čo vám treba v tomto čase a nemôžete povedať opak, lebo by ste klamali.

Ja sama som vám pri mnohých príležitostiach hovorila, aby som vám ukázala cestu, a odovzdala som vám všetko, čo chcel Pán. Bola som k vám trpezlivá a láskavá, aj keď ste ma neprijali, ani mi nerozumeli, alebo keď ste manipulovali mojimi slovami. Vždy som vám to odpustila.

Teraz k vám bude hovoriť Ježiš v čase a spôsobmi, o ktorých rozhodne, v moci Ducha Svätého. Otvorte sa mu, aby ste dostali to, čo potrebujete. Ostaňte verní Ježišovi a Duchu Svätému, aby ste nepretrhli niť, ktorá vás spája s Otcom. Bez Otcovej lásky, ktorú vám môže iba Ježiš a Duch Svätý darovať v plnosti, nebudete mať pokoj ani šťastie .

Tým, ktorí neveria v pravého Boha, odmietajú jeho lásku a sú otrokmi hriechu, hovorím: Budem sa za vás modliť, aby bol Pán milostivý voči vám a dovolil vám pochopiť vážnosť vášho stavu. Ešte nie je príliš neskoro na zmenu života, ale ak to neurobíte, nebudem vám už môcť pomôcť. Napokon, kto si slobodne a vedome zvolil, že bude slúžiť Luciferovi výmenou za kráľovstvá tohto sveta, bude sa nevyhnutne konfrontovať s mocou Vzkrieseného Pána a nebude to prechádzka. Dobre si zapamätajte slová Svätého písma: “Je hrozné padnúť do rúk živého Boha.”[7]

Povedala som vám všetko. Teraz mi neostáva iné než vás uistiť, že budem vždy s vami na každej ceste, ktorá vás povedie k Bohu. Budem sa modliť za vás a obetujem sa za vás na oltári neba vo večnej Liturgii Cirkvi celého vesmíru. Vďaka za všetky kroky, ktoré ste urobili so mnou a za vašu vernosť Bohu a mne. Som vaša Matka, Kráľovná a Spoluvykupiteľka. Pre vás, ktorí ma milujete, budem vašou polárnou hviezdou – na mori života a vždy vám ukážem najistejší smer k Ježišovi[8].

Žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.”

[1] Polárna hviezda je hviezda vždy viditeľná voľným okom každý deň v roku, ktorá ukazuje sever. Počas storočí bola jediným orientačným bodom pre námorníkov na určenie severu a na orientovanie nočnej navigácie.

[2] Porov. Jn 16, 7

[3] Eschatologicý – týka sa konečného osudu človeka a vesmíru (on line slovník Treccani)

[4] Porov. Jn 3, 35; Jn 5, 19-30

[5] Porov. Lk 21, 26

[6] Odvoláva sa na Stefaniu Caterinu a p. Tomislava Vlašića

[7] Porov. Hebr 10, 31

[8] Polárna hviezda je hviezda vždy viditeľná voľným okom každý deň v roku, ktorá ukazuje sever. Počas storočí bola jediným orientačným bodom pre námorníkov na určenie severu a na orientovanie nočnej navigácie.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.