Vstříc Novému Stvoření

Povedala som vám všetko

Napsat komentář

Posolstvo Panny Márie zo 14. augusta 2021, vigília slávnosti Nanebovzatia Panny Márie

Povedala som vám všetko

“Drahé deti,

obraciam sa na ľudstvo a na kresťanov Zeme, zvlášť na tých, ktorí patria “Cirkvi Ježiša Krista celého vesmíru”.

Po ceste, ktorú som s vami v týchto rokoch urobila, sa môj dlhý rozhovor s vami tu končí. Všemohúci Pán stanovil, že čas môjho verejného zjavenia sa ľudstvu Zeme sa skončil. Sťahujem sa do dimenzie, ktorá mi je vlastná, v Najsvätejšej Trojici, odkiaľ budem v každom prípade vám naďalej pomáhať a sprevádzať vás.

Ten z vás, kto počas týchto rokov kráčal vo viere, sa nemusí diviť a ani sa ľakať, lebo každé Božie rozhodnutie je vždy pre dobro jeho detí a zahŕňa vznešenú múdrosť, ktorá dobre pozná potreby každého človeka a celého ľudstva. Aj Ježiš musel zanechať svojich apoštolov a učeníkov, aby im dovolil prijať Ducha Svätého a vzrastať vo viere, aby svedčili o jeho evanjeliu ako zrelí a uvedomelí ľudia.[2] To isté platí pre vás – vyrástli ste a Pán od vás očakáva svedectvo na výške toho, čo ste dostali.

Teraz vás má viesť Duch Svätý do hĺbok cesty a rozhodne vás nasmerovať k môjmu Synovi. Máte si byť vedomí, že DOČASNÝ JEŽIŠOV PRÍCHOD na Zem je mimoriadnou a epochálnou udalosťou pre celý vesmír. Znamená začiatok MESIÁŠSKEHO ČASU, ktorý je ESCHATOLOGICKÝM ČASOM,[3] v ktorom sa majú dovŕšiť všetky Božie prisľúbenia. Je to ČAS OČAKÁVANIA slávneho Ježišovho zjavenia sa na konci časov. Nie je to pasívne a odovzdané očakávanie, ale radostné a plodné pre tých, ktorí v týchto rokoch pochopili a prežívali zjednotenie s Ježišom.

Otec zanechal celé stvorenie v rukách Syna, aby pôsobil v moci Ducha Svätého a aby uskutočnil v každej dušia, ktorá ho prijme, a v jeho ľude dielo Vykúpenia.[4] Preto je to ČAS OBRÁTENIA, posledné dopriate ľudstvu, aby prijalo Ježiša Krista ako Pána a Spasiteľa. Nebude to neobmedzený čas, preto nech si nikto nerobí ilúzie, že môže odsúvať do nekonečna rozhodnutie zanechať skazený život a obrátenie k pravému Trojjedinému Bohu.

Dočasný Ježišov príchod naznačuje tiež začiatok poslednej fázy PLÁNU PRIVEDEDENIA CELÉHO STVORENIA K JEŽIŠOVI KRISTOVI, ktorý vám bol v týchto rokoch obšírne vysvetlený. Ste v záverečnej fáze tohto plánu kozmického významu, ktorý zahrnie všetko a všetkých, či to chcú alebo nie. Ježiš je teraz tu živý a prítomný vo všetkej svojej moci, aj keď je vašim očiam znemožnené ho vidieť pre tvrdosť vášho srdca. Ježiš je tu a znova kráča cestami sveta, hľadajúc každú stratenú ovečku, ktorá sa dá poslušne viesť ku spáse. Nenechajte ho samého vy, ktorí veríte v neho, ale sprevádzajte jeho dielo vierou, modlitbou a obetou vášho života jemu prostredníctvom môjho Srdca. Musíte mať vieru v jeho prítomnosť a v jeho dielo v tomto čase. Iba táto viera vám dovolí pochopiť, čo sa má stať.

Bolo vám povedané a opakujem vám teraz, že udalosti, ktoré vás očakávajú, budú veľkolepé a strašné, bohaté na milosti pre toho, kto verí v pravého Boha, ale hrôzostrašné pre toho, kto ho odmieta. Nebudú chýbať skúšky ani pre tých, ktorí majú vieru, ale tí dostanú silu Ducha Svätého, aby prekonali každú ťažkosť a získali ovocie z každej skúšky. Kto odmietne Božiu pomoc, bude prežívať veľmi ťažké dni. A pretože väčšia časť tohto ľudstva neprijíma pravého Boha, Zem bude zavinutá v špirále strachu a národy budú v úzkosti z toho, čo sa má stať, podľa slova môjho Syna.[5]

Počas tisícročí ľudia Zeme dostali od Boha všetky potrebné ponaučenia na to, aby žili ako deti jediného a pravého Boha. Evanjelium a Sväté písmo, magistérium pravej Cirkvi, vernej môjmu Synovi, autentické proroctvá a život svätých vám ukázali, ako sa máte chovať podľa Božích zákonov. Zjavenia a vysvetlenia, ktoré ste dostali cez túto stránku od dvoch žijúcich členov Centrálnej bunky,[6] otvorili pred vašimi očami široké videnie vesmíru a jeho osudu. Máte všetko, čo vám treba v tomto čase a nemôžete povedať opak, lebo by ste klamali.

Ja sama som vám pri mnohých príležitostiach hovorila, aby som vám ukázala cestu, a odovzdala som vám všetko, čo chcel Pán. Bola som k vám trpezlivá a láskavá, aj keď ste ma neprijali, ani mi nerozumeli, alebo keď ste manipulovali mojimi slovami. Vždy som vám to odpustila.

Teraz k vám bude hovoriť Ježiš v čase a spôsobmi, o ktorých rozhodne, v moci Ducha Svätého. Otvorte sa mu, aby ste dostali to, čo potrebujete. Ostaňte verní Ježišovi a Duchu Svätému, aby ste nepretrhli niť, ktorá vás spája s Otcom. Bez Otcovej lásky, ktorú vám môže iba Ježiš a Duch Svätý darovať v plnosti, nebudete mať pokoj ani šťastie .

Tým, ktorí neveria v pravého Boha, odmietajú jeho lásku a sú otrokmi hriechu, hovorím: Budem sa za vás modliť, aby bol Pán milostivý voči vám a dovolil vám pochopiť vážnosť vášho stavu. Ešte nie je príliš neskoro na zmenu života, ale ak to neurobíte, nebudem vám už môcť pomôcť. Napokon, kto si slobodne a vedome zvolil, že bude slúžiť Luciferovi výmenou za kráľovstvá tohto sveta, bude sa nevyhnutne konfrontovať s mocou Vzkrieseného Pána a nebude to prechádzka. Dobre si zapamätajte slová Svätého písma: “Je hrozné padnúť do rúk živého Boha.”[7]

Povedala som vám všetko. Teraz mi neostáva iné než vás uistiť, že budem vždy s vami na každej ceste, ktorá vás povedie k Bohu. Budem sa modliť za vás a obetujem sa za vás na oltári neba vo večnej Liturgii Cirkvi celého vesmíru. Vďaka za všetky kroky, ktoré ste urobili so mnou a za vašu vernosť Bohu a mne. Som vaša Matka, Kráľovná a Spoluvykupiteľka. Pre vás, ktorí ma milujete, budem vašou polárnou hviezdou – na mori života a vždy vám ukážem najistejší smer k Ježišovi[8].

Žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.”

[1] Polárna hviezda je hviezda vždy viditeľná voľným okom každý deň v roku, ktorá ukazuje sever. Počas storočí bola jediným orientačným bodom pre námorníkov na určenie severu a na orientovanie nočnej navigácie.

[2] Porov. Jn 16, 7

[3] Eschatologicý – týka sa konečného osudu človeka a vesmíru (on line slovník Treccani)

[4] Porov. Jn 3, 35; Jn 5, 19-30

[5] Porov. Lk 21, 26

[6] Odvoláva sa na Stefaniu Caterinu a p. Tomislava Vlašića

[7] Porov. Hebr 10, 31

[8] Polárna hviezda je hviezda vždy viditeľná voľným okom každý deň v roku, ktorá ukazuje sever. Počas storočí bola jediným orientačným bodom pre námorníkov na určenie severu a na orientovanie nočnej navigácie.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.