Zásvětné modlitby

Zasvěcení se Panně Marii, Matce a Královně vesmíru

Svěřujeme ti, Matko vesmíru, univerzální Církev na prahu nové doby a nových cest, kterými bude muset projít Boží lid.

Svěřujeme ti a zasvěcujeme tvému Neposkvrněnému Srdci všechny anděly, kteří se před tebou sklánějí, ó Maria, milosti plná, jako se sklonil archanděl Gabriel.

Tvému Neposkvrněnému Srdci zasvěcujeme celý lidský rod v celém vesmíru, každé Boží dítě hledající život. Tvé lůno, ó Matko, ať plodí a živí každého člověka dobré vůle, každé Boží stvoření.

Svěřujeme ti živé i zesnulé, kteří k tobě vzhlížejí a s láskou a nadějí na své cestě očištění vedoucí ke světlu pravdy a plnosti ráje.

Svěřujeme ti všechny tvory zrozené z Boží lásky a stvořené pro jeho slávu. Ať se přetvoří ve tvém Srdci ó Maria a ať se od každého tvora vzdálí Satanovo zlo.

Tvé Neposkvrněné Srdce, ó Královno a Matko vesmíru, ať je naší pevností a zárukou budoucího dobra. Tvé Neposkvrněné Srdce ať je silou a ochranou pro celou Boží Církev.

Přijmi naši oběť, naši lásku a vděčnost. Podřizujeme se duchu, který je v tobě, čistému a neposkvrněnému Duchu Božímu, který dává život vesmíru.

Vzýváme tvou nejmocnější ochranu pro celou univerzální Církev, zvlášť pro ty, kteří v tomto čase dostanou milost a úlohu otevřít cestu lidstvu.

Buď požehnána a tvé jméno ať je vyvýšeno v celém vesmíru! Svěřujeme se ti s plnou důvěrou. Ty nám dokážeš otevřít cestu, protože jsi Matka nových časů. Amen.

Zasvěcení se Ježíši Kristu, Králi vesmíru

Před Tebe, ó Ježíši Kriste, Králi vesmíru, přinášíme celé své bytí a všechno, co nám bylo svěřeno.

Podřizujeme tvé královské a kněžské moci celou univerzální Církev, kterou povedeš k plnosti, protože jsi jediný a nejvyšší Pastýř.

Kromě Tebe nemůže nikdo jiný vést Boží lid. Ty jsi nade všemi anděly a archanděly, nade všemi tvory. Jsi Všemohoucí Bůh, Král a Pán vesmíru.

Přijmi náš dík, že jsi nás vykoupil. Díky za vše, co nyní konáš pro to, aby byl navždy poražen nepřítel dobra.

Přijmi naše úplné zasvěcení tvému Duchu. Chceme být poslušní Tebe, náš Králi, který tvoříš vesmír a vládneš mu a neustále vše přetváříš.

Vzýváme tvou pomoc, tvou ochranu, sílu tvého Svatého Ducha, abychom tě zvěstovali, Tebe, který jsi zemřel a vstal z mrtvých, který slavně sedíš po pravici Otce.

Tvůj Duch ať je povzbuzením v našem poslání. Ať se dostane ke každému člověku dobré vůle zvěst nového života, zrozeného a neustále obnovovaného skrze Tebe. Amen

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.