Žít v pravdě a spravedlnosti

V tento deň sa dve mladé sestry nadácie „Pevnosť Nepoškvrnenej“ zasvätili službe Bohu a „Cirkvi Ježiša Krista celého vesmíru“. Počas obradu sa Boh Otec obrátil na nás svojím slovom.

Posolstvo Boha Otca z 13. októbra 2020

Žiť v pravde a v spravodlivosti

„Drahé deti,

toto je dôležitý deň pre váš ľud, pretože dva mladé životy sa zasväcujú službe Bohu a Cirkvi celého vesmíru. Je to aj veľký dar pre celé ľudstvo.

Každý z vás, kto sa zasvätí, je darom pre ľudstvo, kvapka v obrovskom mori Božej dobročinnej lásky na tejto Zemi, ktorá ju vrcholne potrebuje. Ľudstvo je také vysmädnuté, že potrebuje oceán na uhasenie smädu. Vy ste malé kvapky tohto oceánu, ktoré sú ale veľmi vzácne.

Čo znamená zasvätiť sa mi? Znamená to žiť v pravde. Pravda je prítomná iba vo mne, v mojom Synovi a v Duchu Svätom. Ježiš prišiel na Zem, aby vám priniesol pravdu. Predstavil sa ako jediná Cesta, Pravda a Život. .[1] Okrem môjho Syna neexistuje iná cesta, ktorá by viedla ľudstvo ku spáse, ani iná pravda a ani iný život. Mimo mňa niet života, ani ho nebudete môcť nájsť, ak len nie vo mne prostredníctvom môjho Syna v Duchu Svätom.

Váš život obetovaný mne sa stáva obrovským darom, ktorý premení všetko vo vás a okolo vás. Keď sa osoba a ľud zasvätia mne skrz môjho Syna v Duchu Svätom, postavím okolo každého a okolo celého ľudu štít, ktorý chráni od útokov Zla. Odtiaľ pochádza stále nový život, ktorý vás chráni a živí. Tak sa stávate odrazom Božej prítomnosti kadiaľkoľvek budete prechádzať a čokoľvek budete hovoriť. Moja tvár žiari nad vami a ľudia spoznajú pravdu.

Dnes vás žiadam, aby ste žili v pravde, ktorú vám priniesol môj Syn, ktorú ste prijali a ktorá žije v každom z vás. Nech tento ľud nikdy neklesne ku kompromisom s pravdou, ale nech rýchlo kráča po hlavnej ceste bez obracania sa späť, bez zastavovania sa a strácania času na ceste s tými, ktorí nechcú mať účasť na Božom živote. Nech je váš pohľad upriamený na cieľ, tak ako ste počuli v čítaní. [2]

Budem vás sprevádzať a môj Syn vás povedie ku mne, lebo je to jeho úloha. Duch Svätý vám dá stále viac poznať Ježišov život vo vás. Ježiš tak v sile Ducha Svätého povedie každého z vás a celý tento ľud ku mne a vy budete žiť v pravde.

Budete žiť aj v spravodlivosti, ktorá pochádza z viery. To je pravá spravodlivosť, ktorej je svet úplne zbavený, pretože nežije v pravde. Kto nežije v pravde, nemôže žiť ani v spravodlivosti. Spravodlivosť musí na Zemi zvíťaziť, ale nie spravodlivosť ako pomsta, ako ju chápu ľudia, ale spravodlivosť, ktorá je láskou, pokojom a dobrotou, a ktorá vám dáva žiť podľa mojich zákonov, ktoré sú zákonmi čestnosti, dobroty a jemnosti. [3]

Deti moje, zverujem vám, tu prítomným, a tým, ktorí sú s vami zjednotení, veľkú úlohu neustále kráčať k pravde a k spravodlivosti. Moja Cirkev potom zažiari na Zemi ako aj vo zvyšku vesmíru a bude Cirkvou svätou, čistou a nepoškvrnenou ako jej Matka.

Žiadam vás, dietky, aby ste boli hodnovernými a úprimnými osobami vo vzťahu so mnou, s vami samými a s inými. Pozerajte na veci ako sú v Bohu, a nepochybíte. Prijmem vás a vždy vám pomôžem, aj keď sa budete cítiť krehkí alebo neschopní a keď pocítite všetky vaše obmedzenia. A keď budete kráčať s námahou, podopriem vás a ponesiem vás do cieľa – dám vám žiť podľa mojich zákonov a budete Božím ľudom na tejto Zemi. [4]

Žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.“

[1] Porov. Jn 14, 1-14

[2] Flp 3, 1-16

[3] Porov. Mt 5

[4] Porov. Ez 36, 24-32

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.