Církev vesmíru sestoupí na Zemi

28. září 2020 – Vigílie slavnosti sedmi velkých archandělů

Poselství sv. Michaela archanděla

Církev vesmíru sestoupí na Zemi

„Drazí bratři a sestry na Zemi, pokoj vám! Přináším vám požehnání od Boha a od celé Církve rozptýlené ve vesmíru. Dnes slavíte nás, sedm velkých archandělů a také jejich andělské šiky. V tento slavnostní den si Církev připomíná působení andělů, které je v této době velice mocné.

Bylo vám řečeno, že my andělé jsme v této době posláni oddělit obilí od plevele a nejen to: jsme posláni abychom otevřeli cestu Církvi celého vesmíru, která sestoupí na Zemi, kde se odehraje poslední bitva. Bude to poslední a definitivní střet mezi Dobrem a Zlem. Mezi Ježíšem a Luciferem, mezi anděly a démony. Bude to střet mezi světlem a temnotami. Proto jsme my andělé posláni od Boha, abychom otevřeli cestu nebeskému Jeruzalému, který sestupuje z Nebe.1 Kdyby tomu tak nebylo, nemohli byste pokročit ani vy; ani věrní bratři by nemohli působit bez nás.

Když andělé otevírají cestu, oddělují před Božími dětmi světlo od temnot. Je to jako by se ještě jednou otevřelo Rudé moře, aby mohly projít Boží děti. Nyní se začíná na Zemi scénář, o kterém vám bylo řečeno: poslední scénář starého stvoření; poslední scénář dějin tak jak je znáte nyní.

Říkám vám bratři a sestry, že tento střet mezi světlem a temnotami již probíhá ve vesmíru, ale musí dojít ke svému vyvrcholení právě na Zemi; nebude to ledajaký střet, ale opravdová bitva duchů, na nebi i na zemi.

Věrná lidstva se připravují na bitvu na Zemi: musí pomoci nejubožejším Božím dětem ve vesmíru, a hlavně být bok po boku andělům v jejich střetu s „Konfederací světla“2 a se všemi satanskými mocnostmi. Bude to boj duchovní i tělesný.

Proto věrní bratři připravují všechno, co bude potřeba pro jejich závěrečné a rozhodující poslání. Připravují se k tomu od věčnosti, od okamžiku, kdy začala jejich cesta.

Až doposud pokračují věrní bratři v procházení středního vesmíru, aby posílili svazky s těmito lidmi. Prochází a znovu přicházejí na místa v nízkém vesmíru, aby povzbudili na vzbouřených planetách Boží děti, které se rozhodly být součástí „Církve Ježíše Krista celého vesmíru“ a které trpí silnou satanskou přítomností. Mnozí obyvatelé vzbouřených planet se neobrátili, bez ohledu na znamení a moc věrných bratří.

Jak vidíte, evangelizace vesmíru ještě neskončila. Celý vesmír byl navštíven, ale evangelizace stále probíhá. Chybí především Země, která ještě není evangelizována. Tento úkol čeká na vás, s pomocí Církve celého vesmíru. Vaše působení je nyní v duchu, vaše slabost vám neumožňuje dělat nic jiného, dostane se vám ale pomoci shora.

Dnes od vás žádám, abyste byli připraveni na velké a rozhodující události. Příští rok 2021 bude klíčový. Mnohé věci se ukončí, mnohé věci se otevřou. My andělé připravujeme příchod na Zemi tohoto nového roku, ve kterém se Církev Ježíše Krista celého vesmíru bude muset stále více projevovat a začít sestupovat z nebe.

My andělé neznáme Boží mysl, ani jeho záměry. Dozvídáme se je vždy v pravém okamžiku; nejsme zvědaví, nežádáme nic víc, ale připravujeme se. Totéž musíte dělat i vy. Jste Kristovi vojáci a musíte být v každém okamžiku připraveni na to, co od vás bude žádat. To je pravá bdělost, jež vám umožní neupadat do pokušení, nebo pasivity. Vybízím vás tedy, abyste byli připraveni a nebrzdili Boží plán. Církev, která sestupuje z nebe, věrní bratři a my andělé musíme nalézt na Zemi připravený lid, pouze na něj se můžeme obrátit.

Děti – nazývám vám tak, protože ti, kteří plní Boží vůli jsou i našimi dětmi; i my andělé cítíme vůči vám božské otcovství, proto vás nazývám dětmi, ale také bratry, přáteli – bylo vám řečeno, že musíte pomoci tomuto lidstvu a znovu ho vybudovat. Takto ho můžete i evangelizovat. Lidstvo na Zemi je v totálním zoufalství, z velké části je odděleno od Ducha Svatého, neschopné dobroty a milosrdenství. Nicméně, je zde mnoho dobrých lidí, kteří jsou blokováni působením Zla. Nyní je čas, abyste umožnili proudění Božího života k této části lidstva.

Proto se musíte stále více pozvedat, ale zároveň být připraveni sestoupit do temných hlubin tohoto lidstva. Je nezbytné, aby se tato Církev dotkla hlubokých kořenů Země a pekla, které je přítomno v mnohých duších. Nežádám od vás velké věc, ale to, abyste byli připraveni uzdravovat malomocné, pozvedat nemocné na duchu. Buďte tedy připraveni na budoucí události a schopni jít i pro poslední ztracenou ovci.

My archandělé vás doprovázíme, jdeme před vámi, abychom před vámi otevírali cestu. Je to cesta, která se v této době před Božím lidem stále více rozšiřuje, protože musí ukázat Boží novost a musí být stále více vidět. Žádáme od každého z vás i od celého tohoto lidu připravenost, ochotu, otevřenost, pokoru, schopnost vystoupat nahoru i sestoupit k poslednímu z vašich bratří. Vím, že toho není málo, ale také vím, že můžu počítat s vaší odpovědí. Z naší strany vás mohu ubezpečit, že vás budeme chránit a pomáhat vám.

Doporučuji vám, abyste byli silně spojeni se svým andělem strážným, který má moc, doprovází vás a chrání. Nyní je čas, abyste s ním vstoupili do hlubokého společenství: mluvte s ním, žádejte ho o pomoc, držte se ho ve všem a on vám pomůže.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.“

1 Zj 21

2 Přepsat dějiny sv. II – Vesmír a jeho obyvatelé 211-233

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.