Ať je tato slavnost začátkem vašeho liturgického roku

7. augusta 2020, sviatok Boha Otca

Posolstvo Boha Otca

Tento sviatok nech je začiatkom vášho liturgického roka

Drahé deti,

ďakujem vám, že ste dnes tu, a za slávenie tejto slávnosti, ktorú som silne chcel. Prajem si, aby tento deň, 7. august každého roka, bol pre vás začiatkom a vrcholom vášho liturgického roka a všetkých vašich slávení.1

Každý rok v tento deň obnovím s vami svoju zmluvu a vy so mnou. Zasvätíte mi Zem a všetky jej utrpenia, zvlášť utrpenia mojich detí, ktoré ma vzývajú. Ja dám mocne zostúpiť môjmu Duchu Svätému na vás a na celú svoju Cirkev prítomnú na Zemi (Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru n.d.r.).2 Moc tejto spomienky sa odrazí na Zem a na celý môj ľud prítomný vo vesmíre.

Hneď potom, 15. augusta každého roka, budete sláviť sviatok nanebovzatej Panny Márie, Matky a Kráľovnej nového stvorenia. Budete ju sláviť s týmto titulom, pretože Mária vám otvorila cestu k novému stvoreniu. Je jediným stvorením po mojom Synovi, ktoré prešlo s telom a dušou cez Veľkú bariéru neba, ako jedného dňa urobíte vy všetci, keď vstúpite do nového stvorenia.

Tak sláveniami Otca a Matky dáte počiatok vášmu liturgickému roku a vášmu poslaniu pre nasledujúce mesiace. To je veľmi dôležité, lebo táto Cirkev3 má mať svoj vlastný liturgický rok, so svojimi sviatkami a slávnosťami a so svojou vlastnou náukou. Viem, že budem môcť počítať s vami a ďakujem vám za to.

Dietky, ako vidíte, Zem je v ťažkostiach, je v najhlbšom utrpení a je ponorená v temnote. Ja ale chcem zatriasť Zemou, aby sa chvela mojou láskou. Nezasiahnem Zem zlom, ako si to mnohí myslia, pretože zlo mi nepatrí, nie je mojou súčasťou a nikdy nebude. Dotýkam sa stvorenia svojou láskou. Moja láska je svetlo a svetlo je život.4 Zlo sa pred mojou láskou búri a prejavuje sa. Uskutočňuje všetko, čo môže, aby bránilo mojej láske a zatemnilo moje svetlo.

Preto sa nemáte diviť: Čím viac vaša cesta napreduje vo svetle, tým viac sa budú temnoty ukazovať a prejavovať svoju nenávisť voči vám a voči pravým Božím deťom. Vy sa ale nemáte báť, lebo moja láska vás ochráni. Moje svetlo odrazí temnoty od každého z vás, od celého môjho ľudu a od celej planéty. To sa stane vtedy, ak je tu ľud, ktorý sa obetuje, modlí a obetuje sa prostredníctvom môjho Syna v moci Ducha Svätého skrz Nepoškvrnené Srdce Panny Márie.

Žiadala sa od vás cesta k odpusteniu,5 ktorá je vždy ponorením sa do môjho svetla. Bez môjho svetla vládnu na Zemi temnoty a to dobre vidíte. Žiaľ, veľká časť ľudstva pred mojou láskou uteká, lebo má z nej strach.6 Bojí sa byť súdená a ukázať sa takou, akou je. Obracia sa teda na Lucifera a na iné modly, ktoré si samo tvorí v nádeji, že bude zachránená bez prílišnej snahy, ale nemôže to tak byť. Len moja láska vás môže zachrániť, niet inej cesty spásy pre vás. Moja láska sa stala telom v mojom Synovi Ježišovi, ktorá neprestajne pôsobí prostredníctvom Ducha Svätého, prítomného mimoriadnym spôsobom v Máriinom Srdci.

Váš boj sa pritvrdzuje, dietky. Mocnosti temna vás neznášajú a Lucifer vás nenávidí prudkou nenávisťou. Budú sa snažiť vás pochovať pod bahno, ale ja vám dám krídla slobody, aby ste leteli ponad všetko bahno sveta. Budete sa naň pozerať z výšky a premôžete ho.

Nemôžete od sveta očakávať pohladenie ani vľúdnosť, lebo vás nenávidí. Ale ako ste počuli, môj Syn premohol svet.7 Jeho Krv vás prikryje a ochráni. Pečať jeho Krvi je na vás a má moc odraziť zlo. Satan vidí pečať, vidí Krv môjho Syna a prechádza pomimo.8 Nikto nebude môcť sa vás dotknúť, budete ale skúšaní, aby sa posilnila vaša vernosť. Nežiadam vás iné než vernosť mojej láske, môjmu životu, slovu môjho Syna a všetkému, čo ste dostali počas týchto rokov. Nebojte sa a nikdy necúvajte pred žiadnou hrozbou. Nič vás nebude môcť zasiahnuť, lebo ja som medzi vami ako večná skala, aby som vás ochránil a obránil.

Ste moje malé stádo, ktoré som vytrhol smrti a zlu. Preto sa nebojte vlka, aj keď ho budete počuť vyť. Myslite len na to, aby ste ma hľadali prostredníctvom môjho Syna v Duchu Svätom skrz Nepoškvrnené Srdce Panny Márie. Hľadajte iba moju lásku. O vlka sa postarám ja.

Žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.“

1 Stretnutie s Bohom Otcom je zdrojom a prameňom a vrcholom nášho života v Bohu

2 Veľakrát a mnohými spôsobmi nám bolo pripomenuté, že Cirkev založená Ježišom Kristom je jediná v celom vesmíre a ukáže sa vo svojej dynamickosti na konci prípravy Kristovho slávneho príchodu. Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru má v sebe moc premôcť rozdelenia medzi kresťanmi na Zemi a priviesť ľudstvá všetkých planét, aby sa stali súčasťou Mystického Kristovho tela.

3 Tu ako vo všetkých našich publikáciách termínom Cirkev odvolávame sa jedine na „Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru“, ku ktorej patrime.

4 Porov. Jn 1, 4

5 Odvoláva sa na posolstvo Najsvätejšej Panny Márie z 2. augusta 2020 „Kráčajte k odpusteniu“.

6 Viď „Cez Veľkú bariéru“, kap. 1, s. 26-31

7 Porov. Jn 16, 33

8 Porov. Es 12, 21-24

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.