Vstříc Novému Stvoření

Běžte vstříc odpuštění

Napsat komentář

1. augusta 2020, vigília sviatku Kráľovnej anjelov

Posolstvo Najsvätejšej Panny Márie

Kráčajte k odpusteniu

Drahé deti,

pozdravujem vás na vigíliu tohto dňa, ktorý je mi obzvlášť milý, v ktorom ma oslavujete ako Kráľovnú anjelov a pripomínate si odpustenie, získané mojím najmilovanejším synom svätým Františkom.1 Som vďačná, že ho môžem sláviť spolu s vami. Som tiež vďačná Bohu a vám za všetky vaše kroky a za vašu cestu.

Dietky, odpustenie nie je magickým ani jednostranným aktom, ktorý pochádza od Boha, ale je vrcholom procesu, prostredníctvom ktorého sa duša obracia k Bohu, lebo vidí svoj hriech, uvedomuje si, že je ďaleko od Božích zákonov a žiada pomoc od Pána, aby prekonal svoje nedostatky. Odpustenie je ovocím cesty jednotlivcov a ľudu, pretože sú tu aj hriechy ľudu. Boží ľud na Zemi spoznal veľa hriechov.

Žiadam vás dnes, aby ste spolu so mnou vykonali cestu očistenia od každého hriechu, nielen osobného, ale celého Božieho ľudu. Pamätajte si, že nový ľud, to znamená Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru, má v sebe schopnosť odčiniť hriechy a nahradiť nedostatky zvyšku Božieho ľudu. Na Zemi je veľa Božích detí dobrej vôle, ktorí sú pošpinení svetom a vložení do ťažkej, tŕnistej skutočnosti. Mnohí často povrchne a bez premýšľania padajú do hriechu. Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru teda vykonáva cestu k odpusteniu v mene mnohých Božích detí.

Pozývam vás k tejto ceste, každého a všetkých spolu, aby ste získali odpustenie pre veľa bratov, ako ho získal svätý František. Teraz existuje ľud, ktorý ho má získať pre tú časť ľudstva, ktorá ešte môže byť vytrhnutá Zlému. Žiaľ, veľká časť ľudstva na Zemi a v nízkom vesmíre nechce konať túto cestu a nesnaží sa napraviť svoj hriech, naopak, teší sa zo zla, ktoré robí, ako každý deň môžete vidieť.

Preto Boh musí ešte raz zasiahnuť, aby definitívne oddelil ľudstvo, ktoré mu patrí, od ľudstva, ktoré patrí satanovi. Dnes, keď si zvlášť pripomínate anjelov, ktorí ma obklopujú a verne mi slúžia, hovorím vám, že Otec posiela anjelov pozbierať to, čo je jeho, a navždy oddeliť zrno od kúkoľa.2 Uvidíte mocné Božie dielo prostredníctvom jeho anjelov. Uvidíte padať veľa mocných a veľa systémov a pevností nepriateľa, pretože anjeli budú prechádzať celým vesmírom. Žiadam vás,; aby ste sa duchovne s nimi spojili, s ich modlitbou a s ich činnosťou.

Pripravte sa na Otcov sviatok, ktorý je pre vás veľmi dôležitý.3 Je to veľkolepá križovatka medzi tým, čo ste urobili až doposiaľ, a čo urobíte ďalej. Vždy, keď si uctievate, dobrorečíte a ďakujete Otcovi a dávate to poznať svetu, robíte veľký krok na vašej ceste. Preto tento sviatok, ktorý slávite každý rok, je veľkým krokom vpred pre vás všetkých. Otec k vám bude hovoriť a ukáže vám svoje slovo. Vy sa pripravte a pripravte osoby, ktoré sú vám zverené, prostredníctvom vášho života, modlitby a obety.

Čas, v ktorom žijete, je závažným časom. Ľudstvo Zeme je skľúčené nie len z pandémie, ktorá zasahuje telo, ale predovšetkým z duchovnej pandémie, ktorá je hriechom proti Duchu Svätému, najväčšiemu hriechu, ktorý zúri na Zemi.

Dietky, to, čo som vám povedala, je dôležité: Kráčajte k odpusteniu, žiadajte ho pre Božie deti, aby ste ich vytrhli smrti. Pomôžte mi v tomto diele, lebo bez obrátenia bude ťažké zachrániť mnohých od smrti. Bez úprimnej túžby po Božom živote ostane ľudstvo v smrti.

Žehnám vás a som vám nablízku v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.“

1 Františkánsky rád slávi 2. augusta sviatok Panny Márie anjelskej. „Svätý František z jeho jedinečnej lásky k blahoslavenej Panne, sa vždy zvlášť staral o kostolík zasvätený Panne Márii Anjelskej, nazvaného aj Porciunkula… Podľa tradície v tej istej kaplnke získal historické plnomocné odpustky (odpustenie z Assisi n.d.r.). ktoré najvyšší pontifikovia postupne potvrdili a rozšíril na mnohé iné kostoly.“ (z Messalino Francescano, vyd. Messaggero, Padova.)

2 Porov. Mt 13, 36-42

3 Každý rok 7. dňa v auguste Cirkev Ježiša Krista celého vesmíru prítomná na Zemi slávi sviatok Boha Otca a zasväcuje mu celú Zem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.