Společenství žijících

1. listopadu 2019, Slavnost všech svatých

Poselství Panny Marie

„Drahé děti,

především vám děkuji za vaši cestu a za odpovědnost, kterou jste přijali v Církvi mého Syna. Dnes k vám přicházím jako Matka žijících. Jsem Královna a Matka lidstva, svatých ale také zesnulých, kteří jsou v Očistci – proto jsem Matka žijících.

Je třeba, abyste dobře rozlišovali mezi živými a žijícími: dnes mnohé děti, přestože jsou živé, se ve skutečnosti zdají být mrtvé.

Zesnulí v Očistci, které si v těchto dnech připomínáte, jsou žijící. Jejich tělo je mrtvé, ale jejich duch je živý. Tito vaši bratři mají již jistotu, že jednoho dne vstoupí do nového stvoření, jsou už spaseni a dívají se na vás očima žijících, očima těch, kteří poznali Boží život. Žijící je ten, kdo zakusil život Nejsvětější Trojice, žije ho a předává. Vy všichni jste povoláni být žijícími a hledat život ve společenství. Musíte ho hledat nejen ve společenství těch, kteří žijí na Zemi, ale také ve společenství s věrnými bratry a bratry v Očistci. Také oni jsou součástí Církve Ježíše Krista celého vesmíru.

Děti, přeji si, abyste žili ve společenství mezi žijícími. Tak pocítíte moc společenství s těmi, kteří žijí život Nejsvětější Trojice v celém vesmíru, kdekoli jsou Boží děti, které hledají a žijí tentýž život. Společenství žijících je největší síla, jež se pohybuje vesmírem. Je to síla, která naplňuje trojiční vír a sděluje se vám, protože od ducha k duchu proudí obrovská moc. Váš duch je hluboce sycen silou a společenstvím přítomným v trojičním víru, tam kde působí Bůh a kde působí svatí, žijící.

I vy jste svatí a žijící když žijete v Kristu. Kdo je to svatý? Ten kdo žije pro Krista, s Kristem a v Kristu. Je před vás stavěn obraz svatého, který tomu ale neodpovídá. Svatost neznamená napodobovat svatého, ani provádět mnoho náboženských praktik: svatost je dát život Kristu, skrze moje Srdce, a v Kristu dát svůj život za bratry. Proto jste, děti, povoláni nejen k životu ve společenství mezi sebou navzájem, ale ke společenství mezi žijícími v celém vesmíru. To je síla podobná jiskře, která se rozletí po strnisku, jak o tom mluví Písmo Svaté1. To je toto společenství: síla žijících, síla Božích dětí. Přeji si abyste žili ponořeni do této síly, protože Církev Ježíše Krista musí přinášet tuto moc a ne moc lidskou, tvořenou strukturami, úřady a předpisy. Musí přinášet moc života.

Děti žádám od vás, abyste byli žijícím lidem, jinak nemůžete čelit smrti, kterou Lucifer vládne na této Zemi, poslední planetě, která musí být evangelizována. Planetě, která je nejnebezpečnější a nejvíce nepřátelská. Na Zemi vládne smrt, ale ve zmatku a v nezměrném utrpení na Zemi musí Církev Ježíše Krista zazářit jako pramen života. A tak, ať ve vás ostatní nevidí náboženské lidi nebo fanatiky, ale žijící lidi.

Dnes žehnám životu a společenství, které proudí mezi vámi. Nespokojte se s tím, že jste živí, ale buďte žijící v Kristu, sjednoceni se všemi žijícími ve vesmíru, prostřednictvím Ducha toho, který vstal z mrtvých, protože zvítězil nad smrtí.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.“

1viz. Mdr 3, 7

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.