Na Zemi začíná nové stvoření

Drazí bratři, drahé sestry

přinášíme vám Ježíšovo poselství z 3. srpna, z vigílie zasvěcení Země Bohu Otci. Připojujeme také poselství Boha Otce ze dne zasvěcení. Naleznete v nich mnohé pasáže, které se týkají všech Božích dětí a které odpoví na jejich otázky. Modlete se a uvažujte o tom. Následně budeme uvažovat a pokračovat v cestě společně, tak abychom uskutečňovali plně zaslíbení, která nám Ježíš oznámil.

Doprovázíme vás v modlitbě a žehnáme vám.

Stefania Caterina a Tomislav Vlašić

Ježíšovo poselství

3. srpna 2019

Drahé děti,

po velké námaze a uprostřed zkoušek jste došli do zásadního bodu na vaší cestě: dospěli jste k zasvěcení celé Země Otci, což učiníte zítra.

Říkám vám, že toto zasvěcení není nějakou běžnou pobožností, vykonanou v modlitební skupině, nebo za podobných okolností. Je to slavností akt, který konáte vy na Zemi ve jménu celé Církve Ježíše Krista ve vesmíru a který je zároveň vykonán, vašim prostřednictvím, v celé Církvi přítomné ve vesmíru. Bude zasvěcena planeta Země, na které se odehrají poslední události.

Děti, nejste si vědomi toho, že na Zemi bude konec starého stvoření a počátek stvoření nového; skončí staré časy a začnou nové. Žijete ve velice důležitém okamžiku lidských dějin. Proto jsem řekl, že zítra, společně s vámi, celá Církev ve vesmíru zasvětí Zemi. Země bude nyní i poté scénářem pro všechny. V určitém slova smyslu bude Země náležet celé Církvi ve vesmíru, protože na této planetě se musí završit spása a započít nové stvoření.

To, co vám říkám, je velmi důležité, těžko pochopitelné rozumem, ale Duch i já vás povedeme. Otec si přeje, abyste chápali závažnost doby, ve které žijete a abyste si byli vědomi, že Satan se tomuto všemu staví na odpor. Skutečně, děti temnot zasvěcují bez ustání Zemi Luciferovi a arcidémonům, právě proto, aby nenastaly události spásy. Zabránit aby se odehrály, nemůže ale nikdo.

Proto budu zítra mezi vámi, abychom společně zasvětili Zemi. Zasvětím ji ve své Církvi. Společně s vámi, zasvětím Otci tuto planetu, kterou tolik miluji, na které jsem se vtělil, putoval, zemřel, vstal z mrtvých, na které jsem vám ukázal život. Vzpomeňte na má slova v Evangeliu “Přišel jsem, aby měli život a měli ho v hojnosti1”. Nikdo nemůže bránit životu, který jsem přinesl na Zemi, aby se ukázal v plné síle. Lucifer nemůže nic proti Božímu životu, protože sám v sobě nese pouze smrt, nad kterou jsem zvítězil pro všechny a v každém z vás.

Jsem Ten, který odpečetí velkou knihu života, psanou každým z vás. Zlomím také každou pečet ve vás, aby se život znovu zrodil, rostl a šířil se prostřednictvím všech a celé mé Církve. Dnes od vás děti žádám, abyste mě nechali ve vás zlomit všechny pečetě, až do té poslední. Odstaňte vaše strachy, pochybnosti, světské starosti, já se o vás můžu postarat. Potřebuji svobodný lid, který se mi zcela odevzdá. Vím, že na Zemi jsou zkoušky. Dobře znám kříže, sám jsem nesl ten největší pro vás. Říkám to proto, aby vám kříže sloužili jen k vašemu vzkříšení.

Později dostanete pomazání2 a budu to já, kdo vás pomaže, jako Nejvyšší kněz, skrze ruce mých kněží. Pomažu vás, protože si přeji vás uzdravit v hlubině. Přeji si uzdravit vašeho ducha, vaši duši i vaše tělo. Mějte víru, děti! I vaše nemoci mají svou velkou úlohu. Ti, kteří z vás jsou nemocní, neztrácejte odvahu, ale obětujte všechno mně a skrze mně Otci. Mohu překonat všechny vaše nemoci; pokud je dopouštím, je to jen proto, abych prostřednictvím těchto zkoušek pozvedl vás a nejen vás, ale i celou Církev. Každý z vás nese kousek mého Kříže; nemějte strach – můj Kříž znamená vzkříšení.

Všem vám dnes žehnám zvláštním způsobem. Žehnám mezi vámi těm, kteří trpí, jsou nejistí, pochybují; těm kterým se nedaří odpustit si a přijmout v plnosti mé milosrdenství. JÁ JSEM MILOSRDENSTVÍ a takto projdu mezi vámi: skrze olej, který přijmete, budete pomazáni mým milosrdenstvím.

Děti, povstaňte, protože čas se krátí. Zasvěcení Země, které chtěl můj Otec, vám dá pochopit, že čas se opravdu krátí. Není čas na žerty, na ano, či ne. Nyní běžte rozhodně vstříc životu a život vám půjde naproti. Nebojte se, jsem s vámi a budu vás doprovázet v každém okamžiku, v každé zkoušce. JÁ JSEM ŽIVOT, nezapomínejte.

Žehnám vám požehnáním života, ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého.

1 J 10, 10

2 V průběhu slavnosti lid dostal pomazání na potvrzení milosti podřízení se vůli Boha Otce

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.