Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. listopadu 2018

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že ŽIVOT V BOHU NEZNÁ SMRT. Jste zvyklí považovat smrt za konec každé zkušenosti, za nepřekročitelnou hranici, za níž se vše rozplyne: bolest, radost, city atd. Pro některé je smrt vysvobozením, pro jiné trestem. Někteří věří v nadpozemský život, jiní nevěří v nic, dokonce i někteří křesťané. Kolik zmatků a kolik strachu je ohledně smrti!

Co je to tedy smrt? Konec vaší zkušenosti v těle a počátek života v duchu. Váš život pokračuje v jiném rozměru, ve kterém už hmota není překážkou.

Jestliže věříte v Nejsvětější Trojici a rozhodli jste se následovat mého Syna Ježíše, můžete pochopit, co je to smrt. Děti, život v těle nemůže být věčný, protože po prvotním hříchu, hmota ze které je učiněno vaše tělo, je porušená a znehodnocuje se den za dnem. Proto stárnete a umíráte. Smrt je nejvážnějším následkem prvotního hříchu, jež vás činí slabými, porušenými a vystavenými působení zla. Lucifer a jeho démoni si odjakživa hrají s vašim strachem ze smrti. Snaží se vás přesvědčit, že Bůh si smrt přeje, není milujícím Otcem, ale bezcitným Soudcem.

Ne, děti, smrt není od Boha, ale přišla z rozhodnutí vašeho lidstva. Na počátku stvoření se vaši prarodiče otočili zády k Bohu a dali přednost prázdným slibům Lucifera. Tak se oddělili od zdroje života, jímž je Bůh, a poznali porušenost a smrt. Bůh přišel s lékem na tuto situaci – poslal na Zemi Ježíše. On za vás zemřel a vstal z mrtvých, oslavil vítězství nad smrtí. Kdo věří mému Synu Ježíši a přijímá jej jako jediného Spasitele, tak v Něm a s Ním vítězí nad smrtí a láme řetězy strachu. Tak se smrt stává vítězným přechodem do blaženého života, který je ale teprve předzvěstí toho, co bude na konci časů. Ježíš se skutečně vrátí ve slávě a moci a zruší smrt. To bude nové stvoření, kam Lucifer a děti temnoty nebudou moci vstoupit.

Až doposud byla smrt, pro člověka na Zemi, nevyhnutelnou příčinou smutku a bolesti. Nicméně, Bůh nechce, abyste byli necitliví vůči smrti. Můj Syn plakal před Lazarovým hrobem a také zakoušel úzkosti v Getsemanech; myslíte, že mé Srdce netrpělo, když vidělo mého Syna přibitého na Kříž? Ne, Bůh nechce, abyste byli nadlidmi, ale chce vám pomoci překonat strach ze smrti silou jeho života.

Děti, jestli věříte v mého Syna Ježíše a dáváte se mu skrze mé Srdce, Ježíš ve vás žije a to nejen duchovně. Skutečně, Ježíš je živý a přítomný ve svátosti Eucharistie a vchází do vás a když přijímáte svatou Hostii, stává se v vás tělem a krví. Takto se stáváte chrámem živého Boha. A jak by mohla smrt vzdorovat Kristově přítomnosti ve vás? Čím je tedy smrt pro věřícího, když ne blaženým přechodem do nové a nádherné dimenze, v níž budete žít navždy sjednoceni se svým Stvořitelem?

Ten kdo žil a miloval Boha, se smrti nemusí bát: usne v lásce a andělé ho doprovodí v jeho přechodu. Jestliže trpí kvůli nemoci, ani tehdy není smrt krutá, jelikož jeho duch zůstane pokojný: Bůh učiní sladkým i jeho utrpení. Agónie spravedlivého je modlitbou chvály!

Jsem vaše Matka a miluji vás. Jestliže mě přijmete jako Matku, doprovodím vás v hodině vaší smrti.

Existuje ale i jiný způsob umírání, který zakouší mnozí z vás, obzvláště dnes. Není to fyzická smrt, ale existenciální. Je působena samotou, hořkostí, nepokojem, zklamáním; a tím, čemu říkáte deprese. Příčinou tohoto zla je vaše odloučení od Boha. Zbavujete se Života a potkáváte smrt. K překonání takovéto smrti nestačí povrchní nábožnost; nepomůže ani žádný lék. Potřebujete jistou víru, pevnou naději a pravou lásku, což vám může dát pouze Bůh. Jestliže chcete překonat existenciální smrt, musíte hledat mého Syna Ježíše, který je Cesta, Pravda a Život1. Pouze On může vykořenit smrt z vaší existence a osvobodit vás od strachu.

Otevřete vašeho ducha Ježíši, aby do vás vstoupila síla jeho lásky, jež odpouští a uzdravuje. Svěřte své životy do jeho rukou a On bude vládnout vaším bytím. Snažte se přijmout jeho vůli, protože je neomylná. Lidská řešení vás nikdy zcela neosvobodí od životní úzkosti. Pouze Boží život může zničit smrt.

Na závěr, děti moje, Bůh vám dal život, abyste žili. Očekává od vás, že budete schopni ocenit dar života, neboť je nezměrný, nejen pro vás, ale i pro vaše bližní. Snažte se využít dobře talenty, které vám Bůh svěřil. Žijte sjednoceni s Ním v radosti a naději a On vám dá šťastné dny, bez ohledu na životní soužení.

Jsem vám nablízku a žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

1 J 14, 6

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.