Připravte mi místo ve svém srdci

Ježíšovo poselství

Drahé děti,

po těchto společně prožitých dnech si přeji vám požehnat a obnovit ve vás pečeť Nejsvětější Trojice, jež jste dostali a kterou já, jako Nejvyšší Kněz, můžu otevřít v každém z vás.

Bylo vám řečeno, abyste připravili místo ve svých domech, já po vás ale žádám ještě něco víc: připravte mi místo ve svých srdcích. Mé Srdce si přeje tlouci ve vašem srdci. To je smysl Eucharistie: vcházím k vám a stávám se ve vás tělem a krví; mé Srdce bije ve vašem srdci tak jako vaše bije v mém. Nezapomínám na nikoho z vás: znám vaše radosti i vaše slzy. Nic přede mnou nezůstane skryto.

Připravte mi místo ve vašem srdci, protože si přeji žít v srdci tohoto lidu!

To není romantický obraz, ale křesťanská realita: žiji a působím ve vás, dotýkám se světa, který je ve vás. Skrze vás se dotýkám také světa, jež vás obklopuje a také celého vesmíru1Slibuji vám, že pokud budete připraveni dát mi všechno, budete jako „město na hoře, které nemůže být skryto“2   Bude k vám přicházet mnoho lidí a budou o vás hovořit, protože budou vědět, že jsem mezi vámi.

Jsem mezi vámi a vašim prostřednictvím chci shromáždit své ztracené ovce. Pomozte mi shromáždit mé ztracené ovce! Ve vás bije mé Srdce pro každou zbloudilou ovečku. Proto buďte lidem plným dobroty, milosrdenství a lásky ke všem i k těm, kteří se vám zdají být velmi vzdálení. Nikdo není tak daleko, aby ho nemohla zasáhnout moje láska.

To od vás očekávám. Ne velké proslovy, či díla: očekávám srdce schopné tlouci za každé Boží dítě.

Budu s vámi a potvrdím všechno co učiníte. I prostřednictvím zázraků. Pro tento lid začíná čas zázraků. Přesto nezapomeňte na to, že největší zázrak je mé Srdce bijící ve vás.

Žehnám vám, chráním a doprovázím vás na všech vašich cestách, ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

1Gal 2,20

2Mt 5, 14

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.