Tento lid musí zjevit Boží moc

Poselství svatého Archanděla Michaela z 29. září 2018

„Drazí bratři a drahé sestry,

děkuji vám především za cestu, kterou jsme prošli společně v těchto letech. My Archandělé jsme byli pro vás milostí, tak jak jste byli milostí vy pro nás. V Božím lidu nejsou rozdíly. Jsou v něm různé služby, různé struktury – já jsem čistý duch, vy jste tvořeni i tělem – ale v Božích očích neexistují hierarchie ani upřednostňování. V těchto letech jsme byli my a vy jedno před Bohem a za to vám děkuji.

Chci vám říct, že pro vás začíná období, v němž bude stále méně slov, ale stále více kroků a činů, které tento lid uskuteční. Mluvím o lidu na Zemi, ale mám na mysli také lid celého vesmíru, Církev Ježíše Krista, jež musí v této době udělat velmi velký skok v kvalitě. Bůh v této době určil své Církvi silný růst, aby se mohla postavit všemu, co Lucifer koná ve vesmíru, zvláště skrze antikrista, falešného proroka a Konfederaci světla. Církev Ježíše Krista musí být o mnoho víš než lid temnoty. To platí zvlášť pro Zemi, protože ona bude dějištěm poslední velké bitvy mezi duchy.

Jste ponořeni do zcela apokalyptického scénáře. To vás nesmí polekat, protože nejste sami: Církev Ježíše Krista celého vesmíru se dívá na Zemi a přichází na pomoc jejímu lidu.

Lid na Zemi se musí prudce odrazit vpřed. Musí zjevit Boží moc, nejen slovy, ale životem, skutky a také znameními a zázraky, které bude Pán mezi vámi konat. Tak jak je konal v začátcích Církve na Zemi, tak to učiní i s vámi. Proto se nedivte tomu, co se vám bude dít. Znamení, zázraky a uzdravení totiž nejsou vyhrazeny pouze svatým, ale jsou každodenním chlebem Božího lidu, protože Bůh ve svém lidu působí běžným i mimořádným způsobem. Tím nechci říct, abyste šli za mimořádnými znameními, říkám jen, že musíte přijmout všechno co vám Bůh dá, také zkoušky, protože ty určitě nebudou chybět. Všechny zkoušky však přinesou kroky vpřed, vše co Bůh v této době dovolí, bude jen pro váš růst, pro růst Církve Ježíše Krista celého vesmíru.

Žádám, abyste v hloubi naslouchali milosti, kterou vám Bůh dá, mocné milosti pro růst jeho Církve. Dejte Bohu k dispozici svého ducha, duši a také tělo, pro vše co Pán bude chtít uskutečnit mezi vámi.

Už vám nebudou přicházet mnohá poselství a mnohá slova, tak jak to bylo doposud, protože už máte vše. Vše co vám bude od této chvíle řečeno, bude prohloubením a pomocí, když to Bůh uzná za nutné. Kdybychom vám my Archandělé stále něco říkali, nemohli byste růst. Nyní musíte kopat v pokladu vašeho srdce a uskutečňovat, co jste přijali, každý tam, kde se nachází, kde ho Bůh volá. Takto se vše, co děláte odrazí na celou Církev ve vesmíru a naopak.

Ve společenství se všemi Archanděly a anděly, s mimořádnými nástroji a ve jménu celého Božího lidu vám žehnám, ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého“.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.