Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. září 2018

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že VÁŠ ŽIVOT JE FORMOVÁN VAŠÍM MYŠLENÍM. Den za dnem, rok za rokem, myšlení nasměrovává vaši existenci, neboť myšlením chápete smysl života, zkušenosti a city. Nemám na mysli mnohé myšlenky, které přicházejí a zase odcházejí, ale mysl s velkým M, tu jež se rodí v hloubi vašeho ducha. Toto myšlení určuje váš základní postoj, s nímž se stavíte před Boha, před sebe samé i před ostatní lidi. S tohoto postoje vychází směr vašeho bytí.

Ve chvíli, ve které vás Bůh tvoří, vám vtiskuje velkou vibraci života, jenž obsahuje také schopnost myslet. Nezapomeňte, že jste stvořeni k obrazu a podobě Boží: tak jako Bůh myslí a svým myšlením vládne vesmíru, tak i vy svým myšlením ovládáte svůj život.

Již jsem vám pověděla o vašem rozhodnutí v okamžiku početí. Jestliže jste se v té chvíli rozhodli milovat Boha a složit mu, bude vaše myšlení hluboké; jestliže jste si nevybrali a zůstali nerozhodní, vaše myšlení bude slabé a povrchní; a nakonec jestliže jste odmítli Boha a vybrali si zlo, vaše myšlení bude zničující pro vás i pro druhé.

Je tomu tak proto, že hloubka vašeho myšlení je přímo úměrná vašemu vztahu s Bohem: hluboké myšlení je to, které je hluboce zakořeněno ve víře. Když jste sjednoceni s Otcem skrze Syna, Duch Svatý působí ve vás a předává vám zcela nový způsob myšlení. Učí vás, co znamená myslet podle Božích zákonů v souladu s naukou Evangelia a to mění váš život. Učíte se takto čelit situacím a zkouškám s Boži inteligencí, jež náleží opravdovým Božím dětem.

Na základě zkušenosti pozemského života můžete potvrzovat, nebo pozměňovat rozhodnutí učiněné v okamžiku stvoření, jste totiž svobodní. Každý den jste povoláni volit mezi dobrem a zlem, mezi Boží pravdou a lží pocházející od Lucifera a světa. Je to neustálá výzva, která vám pomáhá růst a myšlením se orientujete při rozhodování. Jste-li sjednoceni s Nejsvětější Trojicí, máte pozdvižené myšlení, silné, dynamické, bez přestání sycené a posilované působením milosti. V opačném případě jste ztraceni a nedostává se vám opravdové moudrosti.

Děti moje, většina lidí na Zemi je vzdálena od Boha. Myšlení lidí se utváří na základě vnějších impulzů, tj. z myšlení převládajícího ve světě. Člověk se stává neschopným přijímat ve svém duchu Boží impulzy, oddává se módním trendům, mínění druhých a následuje mnoho světských model. Takto je myšlení lidstva povrchní, slabé a porušené – výsledek vidíte na vlastní oči. Nejvíce trpí mladí, kteří se nechají nejsnadněji strhnout světským myšlením a jsou neschopni správně směřovat svůj život, chbí jim konstruktivní myšlení.

Mnozí si myslí, že mají vyšší myšlení, protože chápou věci racionálně, dlouho studovali, nebo jsou vychytralí a dosáhli úspěchu. Zaměňují myšlení s racionalitou, s lidskou logikou, se světskou moudrostí. Myšlení, o kterém mluvím, nemá nic společného s lidskou vědou. Odvozuje se z působení Ducha Svatého, který neustále dává podněty vašemu duchu, jenž je předává duši, která je svým intelektem zpracovává a předává mozku. Čím víc jste celiství a darovaní Bohu, tím víc jste schopni přijímat podněty Ducha Svatého, chápat je a uvádět do praxe. Takto je váš život orientován k dobru; vaše myšlení je pozitivní, konkrétní a vy kolem sebe šíříte pokoj a harmonii, stáváte se pro druhé pomocí.

Prosím vás, děti moje, dejte svůj život Nejsvětější Trojici, prostřednictvím mého Srdce. Já vám můžu pomoci dosáhnout pozdvižené mysli, jsem vaše Matka přeji si pro vás jen dobro. Nechte se mnou vést a já vás přivedu do Srdce svého Syna, kde se nachází opravdová moudrost, protože On je Boží Moudrost, která se pro vás stala tělem.

Jsem vám nablízku na vaší životní pouti a žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.