Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. prosince 2017

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že ŽIVOT JE TAJEMSTVÍM LÁSKY. Ano, drahé děti, váš život je tajemství, které můžete číst pouze ve světle Boha, vašeho Stvořitele. Slovo tajemství neznamená nezbytně něco tajemného a nerozluštitelného; to vy lidé mu téměř vždy přisuzujete tento význam. V Božích očích tajemství znamená nezměrnost, hloubku, důvěrnost a posvátnost; v tomto smyslu je život tajemstvím. Je jako širý a hluboký oceán, jejž nemůžete bez potřebných prostředků prozkoumat; je jako nejvyšší vrchol, kterého nedosáhnete, nejste-li zkušenými horolezci.

Trojjediný Bůh, který vás stvořil, zná dokonale váš život. Zná váš původ i váš úděl. Vtisknul vám svůj obraz a podobu, v nichž jsou obsaženy všechny vaše schopnosti. Když vás Bůh volá k životu, dává vám dar inteligence a síly, jež jsou jsou pro život ve světě nezbytné. Předává vám svoji lásku. Ta je vložena do každého z vás jako semeno; den za dnem roste a orientuje vás ve vašich rozhodnutích.

Když pochopíte, že váš život vychází z Boha a k Bohu se navrací, když se rozhodnete ho svěřit do Božích rukou, otevře se před vámi jako kniha. Jste schopni chápat události, které prožíváte, překonávat malé i velké zkoušky a protivenství, číst vlastní pocity i pocity lidí kolem vás a zařazovat je na správné místo. Mozaika vaší existence se pomalu skládá a utváří váš pravý obraz, odpovídající tomu, jací jste v Božích očích. Stáváte se „odborníky na život“, záchytným bodem a světlem pro ty, kteří hledají opravdový život, život jež je pouze v Bohu.

Moje děti, mnoho lidí na Zemi nedokáže v sobě samých vidět Boží obraz. A stávají se tak otroky falešných obrazů, vytvářených módou a myšlenkami mocných, které potlačují identitu jednotlivců i národů. Neuvědomujete si, že se Satan, prostřednictvím těch, kteří mu slouží, snaží utvářet vaše lidstvo k svému obrazu a podobě? Až do jaké míry dovolíte znesvětit tajemství života? To vše se děje, protože velká část lidí na Zemi je oddělená od Trojjediného Boha a nechápe tajemství života. Nezná jeho původ ani cíl, ani hloubku, ani krásu, o jeho posvátnosti ani nemluvě. Pro mnohé nemá život valné ceny; je to vidět na strašných hříších proti životu, které se na Zemi dějí, počínaje potraty.

Chci vás vyzvat, děti, abyste spatřili tajemství své existence, abyste ho viděli v Bohu. Blíží se Vánoce, které jsou oslavou života, protože ŽIVOT kterým je můj Syn Ježíš – se ukázal na Zemi. Ježíš, svým slovem, svou smrtí a vzkříšením vám dal pochopit smysl života, podle Božích zákonů, ne podle zákonů lidských. O těchto Vánocích proste mého Syna, aby vám pomohl pochopit kým jste a co máte dělat. Poproste ho, aby s vámi prolistoval knihu vašeho života a pročtěte s Ním všechny její stránky vaší minulosti, ty pěkné i ty méně pěkné. Ježíš vám dá Ducha Svatého a budete schopni chápat mnohé věci, které jste ještě nepochopili. Především pochopíte co pro vás Bůh učinil a Vánoce se pro vás stanou opravdovým duchovním svátkem a ne kolotočem zábavy a dárků.

Vyzývám vás obnovit původní význam Vánoc. Vzdalte od sebe a od vašich rodin pohanské interpretace, které degradovaly narození mého Syna na nesmyslný svátek. Svět nahradil Ježíše – Božskou Osobu obrazy loutek bez života; vyměnil Boží milost tohoto velkého svátku za „magii Vánoc“, díky které se lidé stávají lepšími a vyměňují si dárky. Chápete, že toto všechno nemá smysl? Navraťte se k mému Synu Ježíši! Navraťte se k Životu, jenž není prázdnou magií, ale konkrétní realitou, která vás může proměnit a spasit od zla.

Děti, nezapomínejte, že Bůh má plán lásky a plnosti pro každého z vás, ale nemůže ho uskutečnit bez vaší spolupráce, protože vás stvořil svobodné a vaši svobodu respektuje. Proto vás žádám, abyste se darovali Bohu a nechali Ho ve vás svobodně působit, aby vám mohl odkrýt celou hodnotu vašeho života. Každý z vás je v Božím plánu důležitý; ale jestli se ztratíte na špatných cestách, vesmír bude navždy ochuzen o krásu a svatost každého z vás. Nepůsobte tuto bolest mému Srdci! Neprobodávejte mě znovu mečem vaší lhostejnosti! Mějte na paměti, že jsem vaše Matka a že vás chci vidět šťastné v rukách živého a pravého Boha.

Jsem vám nablízku jako vždy, především o těchto Vánocích a žehnám vám společně s mým malým Ježíšem ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.