Začíná čas odpočítávání

26 listopadu 2017

Slavnost Krista Krále – Ježíšovo poselství

Drahé děti

nejdříve ze všeho vám žehnám svým královským požehnáním. Přicházím vám oznámit, že dnešním dnem se započala opravdová doba odpočítávání. Nemusíte se děsit, neznamená to, že se všechno odehraje již zítra. Chci vám však říci, že čas se krátí, protože evangelizace nízkého vesmíru se chýlí ke konci. Bude ukončena 6. ledna příštího roku a to má pro vás velký význam. Znamená to, že věrní bratři dokončí evangelizaci a ostatní úkoly, které měli vykonat v nízkém vesmíru – ještě je totiž zapotřebí upevnit některá lidstva a nadále je provázet zblízka zamíří k Zemi.

Dávejte však pozor: přijdou na Zemi k těm, kteří jsou připraveni, očištěni. K těm, kteří putovali v očekávání a naději. Budou posláni nejen k Nadaci, ale také k mnohým lidem, jenž neznají detailně ty programy, jako je znáte vy, ale jsou připraveni hluboce ve svém duchu.

Proč bratři přijdou? Přijdou, protože se započne skutečná evangelizace Země. Vy jste došli do jistého bodu evangelizace, ale už nemůžete pokračovat sami. Země čelí tak těžkým podmínkám, že lidé na ní už nemohou jít dál; proto přijdou věrní bratři a připojí se v evangelizaci k vám. Jak jsem již řekl, nebudou přicházet náhodně, ale k těm, k nimž je nasměruji a kteří budou připraveni. Také jsem řekl, že nyní je čas sklizně, která musí proběhnout nejprve v každém z vás: projdu, abych sklidil ovoce ve vás. Nedělejte si iluze! Nepošlu k vám věrné bratry, pouze proto, že náležíte k Nadaci, nebo protože tvrdíte, že patříte k tomuto lidu. Dnes víc než kdy jindy, se zařídím podle toho, co jste až doposavad udělali. Čekám od vás, že se skutečně svlečete ze svých ideí, své logiky a dohadů, jež jsou stále ve vás. Nechci, abyste byli dokonalí, sám nejlépe vím, že takovými být nemůžete, přeji si však vaši upřímnost, otevřenost a připravenost. Jinak k vám bratři nepřijdou, půjdou k jiným.

Připomínám vám toto svlečení se ze sebe samých, protože jste řekli, že přijímáte tento program a život oběti, neposkvrněnosti a společenství. Proto chci sklidit plody vaší oběti, neposkvrněnosti a života ve společenství. Jestli mi tyto plody nedáte, nemohu vás poslat evangelizovat druhé – sami musíte být evangelizováni! Dělejte tak, abyste nebyli nalezeni bez plodů, nerozhodní mezi ano a ne, v životě, který postrádá celistvost; ať nejste nalezeni rozdělení mezi sebou navzájem, nespokojení jedni s druhými. Vyřešte své spory, tak jak jste byli vychováváni, máte k tomu všechny prostředky. Jestliže zůstanete uzavřeni v zajetí vlastních myšlenek, důvodů a jistot, nepodaří se vám to.

Znovu vám říkám, že potřebuji vaši pozvednutou modlitbu. Očekávám od tohoto lidu a od každého z vás velkou, pozvednutou modlitbu. Proto vás vybízím, abyste očistili vaši modlitbu od všech vašich lidských úmyslů, které nejsou k ničemu. Od nynějška začněte s modlitbou na úmysly pouze mé Matky a nepředkládejte přede mě své úmysly. Mohou být zcela mylné, zkreslené vaším já a vaším lidstvem, tím co považujete za správné. Teď není čas na to, co považujete vy za správné.

Odstraňte vaše pravdy, musí totiž zůstat jediná Pravda! Řekl jsem vám, že JÁ JSEM PRAVDA1. Musíte žít Evangelium, mé slovo. Pouze tak se můžete modlit čistým, vznešeným, pozdviženým způsobem. To je velmi důležité pro vaši přípravu.

A nakonec vám říkám, že zjevení věrných bratří vašemu lidstvu přijde na závěr evangelizace Země. Bude to zjevení velice krátké, protože v té chvíli už budu mít sklizeno všechno, co mělo být sklizeno prostřednictvím sv. Michaela a andělů2. Andělé již přicházejí sklidit nejprve plevel a potom zrno. Plevel je již téměř sklizený, zrno ještě ne. Až bude sklizeň hotova, bratři se ukáží viditelně celému lidstvu Země, a potom příjdu. Mezi jejich zjevením a mým příchodem neuplyne mnoho času. Poskytnu pouze dobu nezbytnou k obrácení posledních a nic víc.

Proto jsem vám řekl, že se započalo odpočítávání a od nynějška již nežertuji. Dobře víte, že každé vyřčené slovo se může obrátit proti vám; říkám to proto, že ve vás vidím ještě mnoho věci, které nesedí. Je čas zanechat všeho, co je ve vás příliš lidské. Vyhoďte všechno: své myšlenky, své programy, osobní přesvědčení, vyhoďte je – nejsou vám k ničemu. Vstupte do zcela nové dimenze, do dimenze Ducha, kde už není lidského myšlení a kde existuje pouze Boží mysl, jež naplní celý vesmír.

Dnes vám dávám všechny milosti k tomu, abyste mohli učinit všechno, co vám říkám. Nikdy vás neposílám bez milosti. Nicméně, milost není k ničemu, jestliže nepadne do dobré, úrodné půdy, která je otevřena a pročištěna, já nechci, aby moje milost přišla vniveč. Svěřuji vám velký úkol, zdokonalit sebe sama. Nemůžete to provést sami, učiním to ve vás prostřednictvím Ducha Svatého a můj Otec ve vás dovrší své dílo3. Vašim úkolem je být připraveni, otevřeni a k dispozici, jinak bude vše zbytečné.

Žehnám vám a posílám vás jako své apoštoly a misionáře, čisté, silné a připravené ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

1J 14, 6

2Mt 13, 30

3Ef 4, 1-16

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.