Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. listopadu 2017

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že ŽIVOT BEZ BOHA NENÍ ŽIVOT. Když ponecháte Boha mimo vaši existenci, nežijete, ale jen přežíváte. Jen Bůh dá smysl vašemu bytí, neboť pouze v Něm chápete, kým jste, odkud přicházíte a kam jdete.

Jste Boží děti a Duch Svatý, vám to zjevuje. Když se narodíte jste okamžitě schopni vnímat lásku své matky a milovat ji. Kdo vás naučil milovat a cítit se být milováni? Bůh, který je Láska. A protože jste stvořeni k jeho obrazu a podobě, jste povoláni milovat. Proto Duch Svatý mluví k vašemu duchu a poučuje ho, vyjevuje vám krok za krokem Boží existenci a působení ve vás, přivádí vás ke vnímání vyšší Lásky, jež naplňuje váš život, bez ohledu na vaše zásluhy a nedokonalosti. Takto docházíte k víře v Boha, ke schopnosti milovat a cítit se milováni. Není tomu tak pro všechny. Mnozí z vás, když vyrostou, zapomenou na Lásku, jež je stvořila a nikdy k víře v Boha nedojdou. Může se to stát kvůli okolí a okolnostem, či osobním rozhodnutím. A tak namísto Trojjediného Boha vstupují jiné lásky a modly, před nimiž se dnes klaní podstatná část vašeho lidstva.

Děti, bez Boha jste ztraceni a nevíte, kým jste. Kolik z vás zapomnělo na důstojnost Božích dětí a stalo se otroky Lucifera, vašeho největšího nepřítele, který vás ponižuje a dělá z vás pouhé kopie toho, čím byste měli být! Děti moje, Bůh vás nikdy nepřestává hledat; uvnitř vás i zvenčí, pokouší se všemi možnými způsoby, aby jste zaslechly jeho hlas. I když se vám zdá, že toho nejste hodni, Bůh je nablízku a čeká až se ho chytnete za ruku. I když jste v temnotách, tak mu stačí skulina ve vaší duši, aby nechal vstoupit své světlo, které roztrhá každou temnotu.

Drahé děti, nedovolte, aby kolem vás prošla Láska a vy jste si toho nevšimli; je čas, aby jste se vrátili k Bohu; ne k ledajakému bohu, ale k Bohu pravému: Otci, Synu a Duchu Svatému. Všichni ostatní bohové jsou pouhými modlami, které vám nemohou pomoci, a už vůbec vás nemohou spasit. Můj Syn Ježíš, Bůh, sestoupil na Zemi, aby vám zjevil Nejsvětější Trojici. Zemřel na kříži, aby sejmul vinu z vašich předků, jež vám bránila být Božími přáteli. V Boží tváři můžete vidět opravdouvou tvář Boha. Z jeho slov můžete poznávat zákony života. Neztrácejte už více čas, navraťte se k pravému Bohu!

Jste zrozeni z Boží lásky a předurčeni se po smrti k této lásce navrátit. Ano, děti, nic a nikdo, ani smrt vás nemůže oddělit od Boha. Když ho milujete a věříte mu. Ten, kdo žije životem prosté víry a pracovitosti, se nemusí ničeho bát. Ví, odkud přichází a kam jde, mocná Boží ruka ho vede životem i po životě. Bolest a zkoušky pozemské existence, ani samotná smrt mu už více nenahání strach, protože víra v živého Boha proměňuje všechno v jeho životě a všechno hořké dělá sladkým.

Mé tolik milované děti, kam půjdete bez Boha? Ke komu, či k čemu budete směřovat své kroky? Obracím se především na vás drazí mladí: dokud ještě svítí zvysoka slunce vašeho života, nezapomínejte na Boha! Milujte ho, doufejte a věřte v Něho a budete naplněni láskou a odvahou uskutečnit vaše nejkrásnější myšlenky. Proste ho, aby vás chránil na cestě vašeho života a On to udělá; budete chráněni od podvodů světa. Vzpomeňte na svaté, kteří svěřili své životy do Božích rukou a uskutečnili obrovské věci, neboť s nimi byl Bůh. Tak to tak i vy.

Jako Matka vás všechny povzbuzuji: zanechte špatné cesty a vyjděte rozhodně po cestě k mému Synu, který je Cesta, Pravda a Život. On vám zjeví Otce, vy ho poznáte a budete milovat. Otec, v Ježíšově jménu vám dá Ducha Svatého, jenž vás povede po nových cestách, jediných cestách vedoucích ke štěstí. Poznáte život a budete žít.

Jsem stále s vámi a přimlouvám se za vás před Nejsvětější Trojicí. Žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.