Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. září 2017

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že BŮH ZACHRAŇUJE OD HŘÍCHU A SMRTI. On je jediný, kdo vás může spasit. Můj Syn Ježíš Kristus, druhá osoba Nejsvětější Trojice sestoupil mezi vás a vtělil se na Zemi, aby spasil lidi a stvoření od porušenosti Lucifera, pána hříchu a smrti. Po prvotním hříchu, který spáchali prarodiče, vstoupil do stvoření hřích a smrt a zahradil cestuk pravému Bohu. Lidé se klaněli falešným bohům, kteří nebyli nic jiného než démoni. Takto se lidstvo Země vzdalovalo stále více od Trojjediného Boha. Proto Bůh Otec, jenž bdí stále nad svými dětmi, poslal Ježíše, aby znovu otevřel cestu k Bohu a proměnil život lidí. Svou smrtí a vzkříšením vám dal Ježíš možnost stát se novými stvořeními.

Děti moje, nenechte se oklamat a nehledejte svobodu od zla a hříchu mimo Ježíše! Není to možné, protože Ježíš je pravý Bůh a pravý Člověk. Je to On, který završil Boží dílo. Ježíš není jeden ze spravedlivých mezi spravedlivými, prorok, hrdina, či nějaký snílek. On je Bůh. Jeho prostřednictvím vstoupil do vašich lidských dějin s celou svojí mocí a spasil vás. Máte nějakou větší jistotu? Neposlouchejte ty, kteří vás chtějí svést a ukazují vám Ježíše jako člověka, zakladatele náboženství, kterému se říká křesťanství. Neexistuje “křesťanský Bůh”, který je jedním z bohů! Existuje jeden Trojjediný Bůh, jenž se učinil viditelným na Zemi v mém Synu Ježíši. Před ním všichni bohové mizí, protože nemají jinou sílu, kromě té, kterou jim dali lidé.

Děti, svět je plný falešných Bohů a mnozí se jim klaní. Mají různá jména a tváře, ale jen jednoho ducha – Luciferova, který se za nimi schovává aby sváděl lidi a odváděl je od Boha. Dejte si pozor, děti! Démon je lstivý a silný a všemožně vás pokouší. Přivádí vás ke vzpouře proti pravému Bohu , staví před vás všechny možné modly, svádí vás falešnými sliby, snadným bohatstvím a mocí. Díky němu věříte, že jste jako Bůh, schopni překonat každou překážku. Ne, to není pravda!

Děti, vyzývám vás, abyste s pokorou uznali, že jste pouhá stvoření že potřebujete Boží lásku a ochranu. To je první krok k opravdovému obrácení. Odložte pýchu a nechejte se zachránit Ježíšem. Od čeho? Od hříchu, který je porušením Božích zákonů a přivádí vás k smrti. Smrt není jen fyzická, ta která zakončuje pozemskou existenci. Existuje také záludnější a méně nápadná smrt, kterou zakoušíte mnozí z vás každý den: nedostatek pokoje a radosti se mísí se starostmi a pocity viny. Opravdová smrt je když ve vás chybí Boží život, který vám může dám jen Ježíš. Boží život pramení bez přestání a nezná překážek. Ježíš zvítězil nad smrtí pro vás, aby vám dal nový život, s nímž můžete překonat temnoty světa. Opakuji vám: nechte se zachránit Ježíšem!

Uznat, že jste prostými stvořeními neznamená, že nemáte žádnou hodnotu. Mnozí si myslí, že Bůh si vás chce podřídit, popřít nebo nedocenit vaše schopnosti. To je podvod! Tím, že vám Bůh dal život, jste dostali dar lásky, inteligence a síly. Stvořil vás ke svému obrazu a podobě a vaším údělem je být Božími dětmi, naplněnými slávou a slávou. Děti, nepromarněte talenty, které jste dostali od Boha, darujte své životy Ježíši! On vás naplní svým Duchem a povede vás k Otci. Budete zdraví, důstojní, šťastní.

Děti, život na Zemi je krátký, ve srovnání s věčností to je jen závan. Využijte dobře svůj čas a učiňte své životy zrcadlem krásy a dobroty svého Pána. On vás miluje a bude vás milovat navždy, navzdory vašim slabostem. A když zhřešíte, nebojte se! Běžte pokorně za Ježíšem a řekněte mu, že ho máte rádi i když se necítíte schopni Ho milovat. Přijme vás, odpustí vám a zachrání vás. Prostřednictvím Eucharistie vás bude sytit svým Tělem a svou Krví. Budete obnoveni a schopni vkročit do nového života. A já budu s vámi pokaždé, když budete hledat Ježíše; vždy vám budu pomáhat a přimlouvat se za vás.

Provázím vás na vaší cestě a žehnám vás ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.