Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. srpna 2017

Moje drahé deti,

dnes vám chcem povedať, že BOH TVORÍ ŽIVOT A UCHOVÁVA HO. On je Stvoriteľ a život má v ňom pôvod. Bez neho by nič neexistovalo. Keď Boh utváral človeka a všetky stvorenia, ustanovil zákony, aby podporoval a chránil život v celom stvorení. Sú to zákony lásky a spravodlivosti, ktoré ochraňujú život, či už fyzicky alebo duchovne. Sú to zákony života.

Zákony života sú zapísané v hĺbke vášho bytia, teda vo vašom duchu, lebo ste stvorení na Boží obraz a podobu, a preto ste prirodzene zameraní na to, čo je Božie. Sú zapísané aj mimo vás, zhrnuté v desiatich prikázaniach a v evanjeliu. Zákony života pôsobia aj vo zvieratách a rastlinách, a ony sa vedia dokonale zamerať na to, čo slúži ich existencii. Tak to robia hviezdy a planéty a všetky ostatné stvorenia. V Bohu je všetko dokonalé a nič nie je ponechané na náhodu, pretože Boh riadi všetko, čo existuje.

Ani váš život nie je ponechaný na náhodu. Ak milujete Boha a celým srdcom ho hľadáte, ak sa mu darujete a zveríte sa mu, a necháte ho slobodne konať, zákony života vo vás mocne pôsobia. Boh vás potom vedie a dovŕši vo vás svoje dielo. A keďže prvým dielom Boha je život, on sa o vás stará: miluje vás, odpúšťa vám, vedie vás pri vašich rozhodnutiach a osvetľuje všetky vaše kroky. Vaša existencia teda už nie je chaotickým sledom udalostí alebo sériou frustrujúcich povinností, ale stáva sa nesmiernym darom pre vás, pre vašich blízkych a pre tých, ktorých stretnete na vašej ceste. Dokonca aj príroda vníma Božiu lásku vo vás a opätuje vám ju.

Ak milujete Trojjediného Boha, ste ponorení do života a umožňujete životu, aby vo vás vyklíčil a splodil vo vás ovocie lásky, pokoja a dobroty. Preto vás ešte raz pozývam, aby ste darovali svoj život Ježišovi skrz moje Srdce. Toto darovanie, ak je slobodné a úprimné, vás uvedie do božského života a deň za dňom vás bude premieňať.

Som vaša Matka a neustále vás predkladám Ježišovi. Ježiš vás ponúka Otcovi, ktorý vás prijíma vo svojom Synovi a daruje vás Duchu Svätému v Ježišovom mene. Duch Svätý udržuje váš fyzický a duchovný život, neomylne vás privádza k Ježišovi, Ceste, Pravde a Životu a kolobeh znovu začína: Ježiš vás dáva Otcovi, Otec vás prijíma a dáva Duchu Svätému a tak ďalej, neustále. Toto je pôsobenie Najsvätejšej Trojice vo vás, ktoré z vás robí Božie deti, je to jediné pôsobenie, ktoré môže premeniť váš život k lepšiemu.

Deti moje, nedovoľte satanovi a duchu tohto sveta, aby vás oddelil od Boha! Ak opustíte Boha, zveríte váš život do rúk zlodeja, ktorý ho ukradne a pošliape. Satan nenávidí Boží život, pretože ho odmietol a nenávidí vás, pretože patríte Bohu a pripomínate mu jeho úbohosť. Klame sa tým, že keď zničí váš život, ničí dielo Boha, ktorý vás stvoril. Nebojte sa deti! Ak vložíte svoj život do rúk Trojjediného Boha, ste v bezpečí. Nemôže vás zničiť nijaké pôsobenie nepriateľa, pretože Boh je väčší od všetkých a od všetkého, jeho sila je nepremožiteľná. Satan vám môže robiť prekážky alebo nepríjemnosti, ale nikdy vás nemôže poraziť, pretože Zástanca, Duch Svätý, pôsobí vo vás. On je ochrancom života a nedovolí zlodejovi, aby do vás vstúpil.

Dobre si uvedomte, deti, že Boh stvoril život a nie smrť. Smrť je dielom satana a ľudí, ktorí sa stali jeho spojencami. Dedičný hriech otvoril dvere smrti, predtým neznámej, pretože porušil zákon nesmrteľnosti, najdôležitejší medzi zákonmi života. Boh to dovolil kvôli spravodlivosti a s ohľadom na vašu slobodu, ale nebude to tak navždy.

Príde deň, keď sa smrť už viac nedotkne stvorenia a Boh znovu nastolí zákon nesmrteľnosti, porušený hriechom. Zlo bude navždy porazené a Božie deti budú naveky žiť slobodné v novom stvorení, spojené so svojím Stvoriteľom a v spoločenstve medzi sebou.

Toto je váš údel, deti moje. Ste pozvaní k veľkej nádeji. Vernosť Bohu živí túto nádej a Duch Svätý ju vo vás činí trvalou. V tejto nádeji rozkvitá život.

Ako vaša Matka túžim vás vidieť prekvitať v plnosti života. Neustále sa za vás prihováram a prosím Boha, aby ste boli šťastní, naplnení milosťou a ponorení vo viere, v nádeji a v láske. Modlite sa aj vy so mnou a nielen za vás samých, ale za mnohých vašich bratov, ktorí nepoznajú pravého Boha z nevedomosti, nie pre vzburu, a sú dobrej vôle. Modlitba Božích detí môže urobiť pre ľudstvo veľa.

Som pri vás, kráčam s vami k novému stvoreniu a žehnám vás v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.“

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.