Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13.června 2017

Moje drahé děti,

dnes vám chci říct, že vás BŮH VEDE A UČÍ. Vede dokonale váš život, pokud mu to dovolíte. Pro každého z vás, má Otec jedinečný a neopakovatelný plán. Vždy se jedná o plán pro vaše dobro a štěstí. Ve stejném okamžiku, ve kterém jste tvořeni, vám Otec svěřuje poslání a žádá, aby jste ho přijali a naplnili pomocí prostředků, jež vám dává On sám. Rozhodnutí je na vás a je vždy svobodné. Když se rozhodnete žít podle Božích zákonů a plnit jeho vůli, vás Otec svěřuje Synu a ve jménu Syna vám dává Ducha Svatého. Jestli jste věrni a stále obnovujete vaše “ano” Bohu, ať už v malých, či velkých věcech, tak se vaše existence ubírá správným směrem a je vedena Duchem Svatým. Je to On, jež vás přivádí k Ježíši. Dává vám ho lépe poznávat, připomíná vám jeho učení a dává vám milost poznání a sílu k naplnění toho, co je hodné mého Syna. Ježíš vás přijímá v Duchu Svatém, očišťuje vás od každého hříchu a daruje vás Otci. Takto se váš život stává zázrakem Trojjediného Boha, životem, který se obnovuje s každým nadechnutím, z každým tepem vašeho srdce.

Vězte mé děti, že když milujete Ježíše a darujete se mu, On vás svěřuje mně. Jsem vaše Matka, která vás doprovází na každém kroku k Bohu. Každé dítě, když se učí chodit, potřebujte matčinu podporu. V duchovním životě je tomu nejinak: potřebujete Matku, jež nad vámi bdí a podpírá vás, abyste nepadli. Satan číhá a chce vás vzdálit ze správné cesty, proti mně a mým dětem však nezmůže nic. Nechte se proto doprovázet, nebuďte tvrdohlavými dětmi, které odmítají mou ruku a padají. Miluji vás a přeji si jen vaši spásu a štěstí.

Bůh vás učí mnoha způsoby. Především vám dává poznání, které potřebujete, abyste s Ním mohli žít v harmonii a plnili jeho vůli. Váš duch je Božím chrámem a v něm působí Duch Svatý, vede vás a poučuje. Učte se naslouchat co vám Duch radí. Jeho působení ve vás je nepřetržité. Před každou zkouškou, kterou musíte projít a v každé situaci, jíž musíte čelit je Duch připraven vás vést a pomoci vám svým světlem. Bohužel je málo těch, kteří ho hledají a poslouchají. Vy ho hledejte a poslouchejte! Když máte hlad, jste schopni naslouchat potřebám svého těla, když však vaše duše potřebuje duchovní stravu, neslyšíte.

Když budete umět naslouchat Božím impulzům ve vás, budete schopni volit dobro a vyhýbat se zlu. Není to těžké, stačí být otevřený Boží vůli, více uvažovat a být v tichu. Život na Zemi se stal neustálým shonem a nikdo neví vlastně za čím. To všechno, kromě Boha, se zdá být nezbytné, ale není tomu tak. Přehodnoťte stupnici vašich hodnot a dejte Boha na první místo. Potom ho požádejte, aby vám pomohl žít zdravý život na všech úrovních a budete schopni napravovat to, co vám brání před Ním stát. S důvěrou čekejte a Bůh vám ukáže, co dělat, dá vám to vědět jednoznačným způsobem. Bůh vždy odpovídá; je to člověk, který nežádá.

Bůh vás také učí modlit se. Děti, modlitba je nepřetržitý vztah s Bohem, vztah lásky, ve kterém Bůh hledá vás a vy hledáte Boha. Hledejte Boha během celého dne, hledejte ho z láskou ve vašich myšlenkách, obětujte mu vaše námahy i vaše radosti. Můžete se na něj obrátit, tak jak umíte; Bůh vás nenutí recitovat naučené formule, jež vás jen zatěžují. Bůh miluje svobodu. Nechte se vést Duchem Svatým a on ve vás nechá vytrysknout opravdovou modlitbu. Skrze Ducha Svatého se ve vás bude modlit Ježíš sám podle Otcovy vůle. Spatříte moc modlitby a nic vám nebude nemožné. Chci vám pomoci spatřit Boží velikost ve vás, protože jsem vaše Matka a nepřeji si nic jiného, než vám ukázat lásku, kterou má Nejsvětější Trojice ke každému z vás.

Jsem vám nablízku v každém okamžiku a žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.