Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. května 2017

Moje drahé děti,

dnes vám chci říct, že BŮH UTĚŠUJE A UZDRAVUJE. Utěšuje vás ve vašich trápeních a zná každou vaši bolest. Ví, jak jste utvořeni, zná vás mnohem více, než můžete znát sami sebe. Svojí moudrostí proniká celou pravdu vašeho bytí a vašeho života. Nic není skryté jeho očím a dívá se na vás s nesmírnou něžností.

Duch Svatý, Utěšitel působí ve vás. Jeho útěcha nespočívá v něčem emotivním, či nasládlém. Je to láska, síla a poznání, jejichž prostřednictvím můžete vyjít z každé obtížné situace a otočit stránku vašeho života.

Bůh si nepřeje vaše utrpení, ale dopouští ho, protože bolest učí mnoha věcem a někdy napřimuje špatnou cestu. Bolest vás nutí pokleknout a hledat Boha. Když ho hledáte, On okamžitě odpovídá a otevírá nové cesty, o kterých jste před tím neměli ani tušení. Proto mé děti, v každé bolesti hledejte Boha, nenaříkejte, ale mějte víru. Odevzdejte se Ježíši, ten vám pošle Utěšitele, Ducha Svatého a společně vás povedou k Otci, jež je zdrojem života a pokoje. Děti, vy potřebujete Boží pokoj, protože svět ve kterém žijete nezná pokoj a mnohá vaše utrpení pochází z neklidu ve světě. Mějte stále na paměti, že Bůh dává pokoj a tento pokoj je největší útěchou.

Bůh vám dává nejen útěchu, ale také uzdravuje. Uzdravuje celé vaše bytí: ducha, duši i tělo. Každá vaše nemoc, ať už duchovní, nebo tělesná v sobě nese nesoulad, protože vychází ze špatné funkce životních zákonů. Příčin je mnoho: hřích, který je vzpourou proti Bohu; negativní postoje, jež v sobě nosíte, když nemilujete a necítíte se být milováni, když neodpouštíte a necítíte, že je vám odpouštěno; pocit, že vás nechápou, zraňují a srážejí k zemi; nenávist světa k Božím dětem. Toto všechno je příčinou vaší nemoci. Bůh má ale moc dát vše na správné místo ve vás i okolo vás, pokud mu to ale dovolíte.

Proto když trpí vaše duše, nebo tělo, obracejte se k Bohu. Podívejte se upřímně do vašeho nitra a složte vše k nohám Ježíši: vaše hříchy i hříchy druhých, osoby a situace, fyzická zla, která vás utlačují. Svěřte všechno do jeho rukou. Pokorně proste, aby zakročil a narovnal celý váš život; odpouštějte těm, kteří vás urazili a zanechte všechny vaše lidské důvody. Dejte mu i vaše tělo. Když jste nemocní, on se oslaví ve vašich utrpeních. Ježíš umí uzdravovat a začíná vždy od vaší duše, musíte s ním však spolupracovat, nechat svobodně působit jeho moc.

Moje děti, uzdravení není magický kousek od Boha; to očekávají od svých falešných bohů pohané. Bůh vám otevírá cestu uzdravení, je vám na blízku a očekává, že budete kráčet s vírou a obnovovat sebe samé i vaše myšlení. Nikdo vás v tom nemůže zastoupit. Budete-li kráčet s Bohem pokorně a vytrvale, uvidíte opravdové zázraky, které nebudou ničím jiným, než potvrzením vaší víry. Vězte, děti, že největším zázrakem je obnovený a harmonický život – takový život je svatý; je to opravdové uzdravení, jež si Bůh pro vás přeje a které byste vy měli hledat.

Jsem vám stále na blízku a modlím se za vás. Žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.