Vstříc Novému Stvoření

Brzy se vrátím do světa

Napsat komentář

Ježíšovo poselství

15. dubna 2017 – Velikonoční vigílie

Drahé děti,

přeji si strávit tento okamžik s vámi, žehnat a poděkovat vám, protože čekáte, že se moje světlo jednoho dne navrátí do tohoto světa. A ono se vrátí. Děti, vrátím se brzy a chci, abyste byli připraveni.

Svět věří, že jsem v hrobě, tento hrob se však otevře a tentokrát už navždy. Nikdo už nebude moci držet můj lid uvězněný v mnohých hrobech, zbudovaných zde na Zemi a v nízkém vesmíru.

Čekají vás velké, ale i těžké dny, nemusíte se ale lekat: čas se blíží ke konci. Neříkám, že to bude zítra, čas se ale krátí, brzy se vrátím do světa, k prospěchu celého vesmíru, tak jak tomu už jednou bylo. Tentokrát přijdu, abych shromáždil svůj lid a přivedl ho do Království bez konce, do Království, kde bude světlo svítit navždy, kde už nebude noci a život zazáří v lidech a stvořeních.

Vy jste prvotinou lidstva a já jsem si vás vybral z tohoto světa a svěřil vám velký úkol. Úkol chovat živou vzpomínku na můj návrat. Tak jak lid Izraele měl mít na paměti můj první příchod, vy musíte pamatovat na můj návrat, slíbil jsem že se vrátím a také tak učiním. Svět i velká část Církve na tuto pravdu zapomněly, ale já se vrátím a já vás vyzývám být lidem, který má zažehnutou lucernu, přepásaná bedra, hůl v ruce a je připraven jít hlásat můj rodící se život, jež roste a nikdy nezemře.

Žehnám vám, tento večer, držím své ruce nad každým z vás i nade vším co nosíte v sobě. Opusťte všechno, co je staré, zanechte všechno a vrhněte se jednou pro vždy do novosti mého života, jak je řečeno: choďte v novém životě. Jsem vám nablízku, vždy nablízku, jsem ve vás, jsem před vámi, abych vás vedl kupředu. Každý z vás má místo v mém lidu, každý má svoji službu, každý má svoji plnost, neboť jsem vás k tomu povolal. Nechte v sobě zazářit mé dary a já budu šťastný, když vy budete štastní. Mé Srdce se raduje, když má stvoření žijí v plnosti.

Žehnám vám společně s celým Mystickým Tělem, ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.