Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. dubna 2017

Moje drahé děti

dnes vám chci říct, že BǓH MILUJE A ODPOUŠTÍ. Miluje vás takové jací jste, tak jako otec miluje své dítě, křehké a nevděčné. Bůh vás miluje proto, co jste, ne proto co máte, ani ne proto co děláte. Cení si vašeho úsilí pro Něho i všeho, co dělíte dobře, ale miluje vás i tehdy, když nejste schopni dělat nic. Objímá vás v každé vaší slabosti a podpírá vás svojí láskou. Nemnozí z vás chápou jeho lásku, On vás však přesto stejně vždy miluje dál. V tomto životě i po něm. Je vám Otcem navěky. Hledá vás v každém vašem osamění.

Žádám od vás, abyste začali vážně věřit v Boží lásku a nechali se od Boha milovat. Proč je pro vás, děti, tak těžké nechat se milovat Bohem? Protože se bojíte mu otevřít a odevzdat mu život? Vyzývám vás, abyste svěřili svoji existenci s plnou důvěrou do jeho rukou a nechali ho vést vaše kroky. Potom uvidíte, jak váš život rozkvete a nebudete se ničeho bát, ani smrti.

Blíží se Velikonoce a vy si budete připomínat smrt a vzkříšení mého Syna Ježíše. Nedovolte, aby se velikonoční slavnosti přeměnily na světský hlučný svátek. Snažte se porozumět tomu, co pro vás Ježíš udělal. Proste Boha, aby vám dal zakusit sílu svého odpuštění. Ano děti, Ježíš zemřel a vstal z mrtvých proto, aby vám byly odpuštěny vaše hříchy. Radím vám, abyste se podívali upřímně na situace kdy jste byli nebo jste v hříchu a aby jste mysleli na to, že Ježíš umřel proto, abyste z nich mohli jednou provždy vyjít. Poděkujte mu za to a otočte k němu svůj pohled.

Děti, hřích existuje, není to jen nějaká abstraktní myšlenka. Je to krutá skutečnost, jež vás okrádá o život a štěstí. Tvůrcem hříchu je Satan, ten který nenávidí Boží děti. Ježíš ho tím, že zemřel a vstal z mrtvých, porazil. Jestli dáte svůj život mému Synu, stane se jeho vítězství i vaším vítězstvím, protože se s Ním sjednotíte. Bůh vám odpouští vždy, když o to stojíte, musíte se ale snažit napravovat svůj život. Boží odpuštění není izolovaným skutkem, vede vás k vnitřní proměně. Snažte se tomu porozumět a proste o světlo. Život na Zemi je dlouhá pouť k věčnosti: vyberte si Boha za průvodce na této cestě a putování nebude tak únavné. Snažte se být šťastni.

Modlím se za vás a žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.