Mé jméno je Matka

Poselství Panny Marie z 12. září 2015 – svátek Jména Panny Marie

Panna Maria říká:

Drahé děti,

dnes, kdy si připomínáte mé jméno, vám chci požehnat. Říkám vám, že těch, kteří si připomínají mé jméno není mnoho, bohužel ani v Církvi; já bych ale chtěla, aby mé jméno ve vás bylo stále jasnější. Nejmenuji se pouze Maria: mé jméno je Matka a vy víte, co to znamená. Víte, že člověk volá k matce až do posledního dne, až do posledního dechu. V nebezpečí, v utrpení, v okamžiku smrti, volá člověk matku. Je to jméno, které dává jistotu, pomoc, lásku, protože matka je vždy na blízku a vždy vás doprovází. Jestliže dokáže být pozemská matka takto něžná a schopná oběti pro své děti, o co něžnější jsem k vám já.

Nevíte, jak mi na vás záleží a kolik slz proleji, když se mé děti ztrácejí a vzdalují ode mě. Každá matka ví, co to znamená, když jde dítě po špatné cestě a ztratí se. Dokážete si představit moji bolest. Prožívám ale také radost, když mi děti chtějí stát nablízku a vždy se snažím s vámi o tuto radost podělit. Když zůstáváte se mnou, když mě milujete, když mě voláte pravým jménem, jménem Matka, Matka Boží i Matka vaše, vždy můžete cítit radost pramenící z mého Srdce. Existuje radost, která nemá nic společného s radostmi, jež dává svět. Tato radost dává život, je totiž radostí Boží.

Děti moje, svět zná tuto radost čím dál tím méně, protože se vzdálil od svého Pána, svého Boha a Stvořitele. Prosím vás mé děti, pomozte mi! Pomozte mi přivést k Bohu vzdálené děti. Nežádám od vás velké věci, chci, abyste milovali Boha nadevše a postavili Ho do středu svého života. Tím mi umožníte milovat vás a vést vás po cestě, kterou znám lépe než vy; po cestě, jíž prošel můj Syn na této Zemi a na které jsem ho já následovala.

Děti, zakusila jsem bolest na Kalvárii; když jsem potkala svého Syna a naše pohledy se setkali v bolesti, v čisté bolesti. Existuje čistá bolest, mé děti, je to Ježíšova bolest, bolest, jež vykupuje a pozvedá tvora. Setkávám se s pohledem každého mého dítěte, které trpí, stejně jako jsem se setkala s pohledem mého Ježíše na Kalvárii a jsem tady, abych vám řekla: děti moje, pomozte mi! Pomozte mi spasit duše, protože mnohé děti se na mě už nedívají, nemůžu se potkat s jejich pohledem. Bojí se mě, vysmívají se mi, uráží mě, rouhají se mi, ale nedívají se na mne.

Potřebuji lid, který nese mé jméno a který umí milovat mateřskou láskou všechny Boží děti. To od vás žádám v této době, tak těžké, temné, tvrdé. Neztraťte se v malých věcech života, neztraťte se ve svých citech, závislostech a potřebách. Bůh pro vás může udělat všechno, protože je větší než všechny vaše potřeby. Dejte vše mému Synu, dejte vše mně a vše dostanete.

Láska, je-li pravou láskou, je naprostým odevzdáním se. Když tvor miluje Boha, odevzdá se Mu bezmezně. Toto odevzdání, které je plodem lásky, od vás žádám, nic jiného. Jestliže budete úplně odevzdáni Pánovi a mně, uvidíte zázraky ve vašich životech i kolem vás.

Žehnám vám a miluji vás, ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.