Toto je slavnostní den

Výročí zjevení v Medjugorje

Poselství Panny Marie Stefanii Caterině

Panna Maria říká:

Drahé děti,

dnes si přeji vám požehnat slavnostním požehnáním, které mi svěřil Bůh pro mé děti. Vy se mi obětujete a já vám za to děkuji. Čeká nás mnoho společné práce.

Vězte, děti, že každé moje zjevení, i to nejméně známé, má jediný cíl: vytvořit nový lid. Nový lid, jenž objímá celý vesmír. Vždy jsem chtěla a chci i nyní shromáždit pod svým mateřským pláštěm všechny děti rozptýlené ve vesmíru, protože všichni ve vesmíru jste bratři a moje mateřské Srdce hoří touhou, aby byly všechny děti shromážděny kolem svého Otce. Chci vám říct, že moje mateřská péče mně nutí hledat i poslední z mých dětí a navrátit ho k životu.


Taková je pravda o mých zjeveních, a proto vám chci také odkrýt existenci života ve vesmíru. Nechci hovořit o mimozemšťanech nebo o něčem novém, či tajemném. Chci mluvit o skutečnosti, takové, jaká je v Bohu: o skutečnosti jediného Otce a jeho dětí, o jediném Pastýři, mém Synu Ježíši Kristu a o jediném stádci v celém vesmíru.

Doba je zralá na to, aby jste to pochopili a také proto, že Lucifer je velmi aktivní. Chce zjevit existenci svých dětí v nízkém vesmíru, jenž si nepřejí žít ve společenství s nikým, natož tak s vámi. Nastal čas, v němž pravdy, které jsem vám předala ve svých zjeveních, musí dále žít v mých dětech. Opakuji, co jsem již řekla: zjevení v Medjugorje jsou poslední na Zemi, po jejich skončení bude moje dílo pokračovat skrze vás, jestli budete věrni Bohu a mně.

Toto je slavnostní den, den velice důležitý! Vyzývám vás, aby jste jej navždy slavili, ve vašich domech a mezi sebou, jako den vašich duchovních narozenin, protože prostřednictvím mého příchodu do Medjugorje, jsem vás povolala, jednoho po druhém, podle Boží vůle, aby jste vytvořili Boží lid. Lid, který se na Zemi zdá být nepatrným a je často opovrhován, bohužel i v Církvi, a přesto je tolik drahocenný v Božích očích i v očích mých. Já neodvrhuji nikoho. Proto, děti, i když se cítíte malí, nepatřiční, nejistí, nemějte strach! Jsem na blízku každému, podepírám vás, mám vás ráda a vedu vás tam, kam chce Pán. Nemám jiné přání, než činit vůli mého Syna a Boha.

Žehnám vám a vyzývám vás, aby jste zůstali věrní v každé zkoušce. Připomínám vám čistou oběť vašeho života. Oběť vás samotných Bohu, skrze mě, je jediným prostředkem, jak změnit osud tohoto lidstva. Je pěkné, co děláte pro Boha i pro mne, jsou pěkné všechny vaše iniciativy, ale nezapomínejte, že nejdůležitější je oběť vašeho života. Proto všechno co děláte, ať je plodem oběti vašeho života. Vaším prvním, velkým a mocným působením je oběť vlastního života Bohu skrze mě. Obětujte všechny své starosti, utrpení, celou svou bytost. Čiňte tak především během slavení Eucharistie. Když se účastníte tímto způsobem na mši svaté, doplňujete utrpení mého Syna a sjednocujete je s jeho utrpením (Kol 1, 24). Takto se vytváří Boží lid, z nějž vyzařuje síla, která hýbe celým vesmírem a bez přestání napájí trojiční vír. Vaše upřímná účast na oběti mého Syna je perlou na této Zemi, skutečný poklad vašeho lidstva.

Žehnám vám všem, vašim rodinám, domům, vaší práci, všemu čím jste a všemu co děláte. Zůstávejte jednotní a věrní Bohu i mně.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.