Jste Boží chrám

Voi siete il tempio di Dio


Zdravím vás drazí čtenáři!

Blížíme se k slavnosti Krista Krále. Doufám, že jste ochotni dát Ježíši místo, aby zavládl ve vašich srdcích. Ježíš mi svěřil další poselství pro vás, jak mi to slíbil, s jehož pomocí nás chce vést k lepšímu pochopení našeho vnitřního života. Zde vám ho tedy předkládám a modlím se spolu s vámi, aby Ježíš zavládl v každém člověku, v celém lidstvu.

JEŽÍŠOVO POSELSTVÍ Z 8. LISTOPADU 2010

„Žehnám vám, mé drahé děti, tolik milované a drahocenné. Opravdu jste drahocenní a můj Otec vás miluje. Každý z vás byl stvořen jako šperkovnice, v níž se uchovávají nesmírné poklady; a je vás tak málo, kteří to chápete!

Vy jste tvořeni duchem, duší a tělem. Ve vašem duchu žije Duch Svatý, Božský host, jenž vám předává Boží lásku a její mysl. Duch se nachází ve vaší duši. Je středem vaší bytosti. Je určen k tomu, abyste mohli poznat Boha a abyste s ním mohli komunikovat; ve vašem duchu se můžete setkat s Bohem, protože On se vám právě tam dává poznat.

V duši se nachází duch, s nímž duše komunikuje, přijímá od něho život, jenž potom předává tělu. Duch, duše a tělo takto vytváří nádherný celek, v němž se stáváte Božím chrámem. Ptám se vás tedy: proč se neprojevujete tím, čím jste? Proč dovolujete duchu světa, aby vás přetvářel ke svému obrazu, a necháváte v sobě vyblednout obraz Boží a jeho přítomnost? Byli jste přece stvořeni, abyste šířili Boží vůni života, byli jste vymodelováni jako drahocenné nádoby obsahující sladkou vůni mého Ducha.

Dal za vás svůj život, aby vyzvedl stěny vašeho chrámu, které se zřítily kvůli hříchu vašich prarodičů; tyto stěny vyzdobil drahocennými kameny, jimiž jsou ctnosti, aby vaše záře přitáhla unavené poutníky procházející křížem krážem svět. Osvítil jsem váš chrám světlem inteligence, vlastními silami, které vám neustále předávám, jsem upevnil jeho základy, vybavil jsem ho pevnými dveřmi svobody, které můžete jen vy otevírat a zavírat.

Mé děti, s bolestí se na vás dívám, jak mrháte nezměrným darem vlastního života, svým hledáním dobra v něčem, co je mimo vás, zatímco je ve vás, ve vašem duchu. Hledáte nějakého učitele, aby vám pomohl najít smysl života, aby vám řekl něco o Bohu a Bůh je ve vás. Hledáte znamení a zázraky k potvrzení vaší slabé víry a nevidíte největší znamení, jímž je Boží přítomnost přebývající ve vás. Kolik následujete špatných učitelů, kteří vás matou svými teoriemi, svými systémy, prázdnými, někdy i lživými slovy zanechávajícími ve vás prázdnotu bez lásky!

Spojte se s Božím životem v sobě! Potom už nebudete očekávat, že přijde něco z vnějšku vaší bytosti při hledání síly k životu a k řešení vlastních problémů. Snažte se najít hluboký prostor ve vašem duchu! Modlete se k Duchu Svatému, aby vám dal pocítit svoji přítomnost a předal vám svou sílu. On to udělá a povede vás ke mně, zjeví vám mojí tvář  a předá vám mojí mysl. Já vás zahrnu svojí láskou a předám vás svému Otci, jenž vás přijme a bude vás milovat. Tak budete opravdu šťastní, protože se budete těšit neustálé Boží přítomnosti a stát před ním neustále tváří v tvář. Budete moci rozlišovat mezi dobrem a zlem, přirozeně se nasměrujete k Božím zákonům, abyste s nimi žili v harmonii; budete žít v pokoji, protože Bůh bude vaším pokojem.

Nebojte se, jestli se vám zdá obtížné to, co vám říkám. Často děláte chybu, když si myslíte, že proměna vaší bytosti záleží na vás, na vašich silách, na zbožných praktikách, na morálce, na vaší lidské aktivitě. Tak to není. Žádná lidská snaha není schopná vás proměnit. Je správné se modlit a snažit se zlepšovat, ale to vše samo o sobě nestačí. Žádná lidská námaha, nakolik může být vznešená, není schopna proměnit život. Je zapotřebí udělat základní rozhodnutí: rozhodnutí, které dovolí Bohu, aby ve vás žil a působil. Takto Bůh sám uskuteční zázrak, jenž nemůžete vy ani nikdo jiný udělat: vzkřísit váš život. To je zázrak, který pro vás může udělat Bůh svou silou, která nezná překážek, protože pro Boha není nic nemožné.

Váš život se mění, když mi ho odevzdáváte; já potom naplňuji vašeho ducha svým Duchem a vedu vaši inteligenci k pochopení pravého dobra. Vaše modlitby tím dostanou sílu, vaše snaha se připojí k Boží síle a přispěje k vaší proměně. Aniž byste si to uvědomili, den za dnem uvidíte proměnu své mysli, svého působení, pochopíte to, čemu jste ještě včera nerozuměli, všimnete si, že pozvolna umírá váš strach a obavy, budete se cítit silnější, živější, budete se cítit novými lidmi. To vše ve vás způsobí moje láska, aby vás vyzvedla, utěšila, citlivě vás napomenula, znovu vás přivedla na správnou cestu. Miluji vás a chtěl bych, abyste bili šťastní ve sjednocení se mnou.

Proto od vás žádám, abyste se mnou vyšli na pouť vaším nitrem, jež vás dovede do středu vašeho nitra, až ke svatostánku vašeho ducha. Zde poznáte Boží život a konečně začnete žít. Je to svatá cesta, můžete po ní jít jen tehdy, když se mi odevzdáte, jestliže dáte celý svůj život do mých rukou, abych vás mohl vnitřně vést.

Přenechejte mi vše, také vaši bolest. Dovolte mi, abych vyřešil vaše problémy a uzdravil vaše zranění. Umožněte mi, abych vás osvobodil od všeho, co vás zatěžuje, od vašich přesvědčení, která vás dusí. Nechte na mě, abych vás zbavil léček světa, jeho módy, jeho neuróz, jeho smutku, nízkosti a jeho neustálé nudy. To je to, co vám nabízí svět; za jehož zářícími a umělými světly se nachází pouze tma a chladná samota noci. Nemyslíte, že si zasloužíte něco víc než jen toto? Jste Božími dětmi; proč chcete žít jako otroci?

Povedu vás k poznání pravého bohatství ve vás. Dojdeme tam, kam byste si nikdy nemysleli, že můžete dojít. A až se dotknete Boží síly ve vás  a konečně si uvědomíte svoji důstojnost, nebudete už hledat nic než Boha a jeho život. Budete vědět, co a jak máte dělat v každé situaci. Budete mít sílu k vítězství v každém boji se zlem. Budete schopni rozlišit a odhalit špatné učitele, kteří vás odvádějí ode mě, i když mluví o mně; už vás neoklamou vlci převlečení za anděly.

Chci, abyste byli svobodní a abyste dokázali stát v duchu tváří v tvář Bohu. Potřebuji, abyste byli živými chrámy mého Ducha, v nichž může váš bližní vnímat mojí přítomnost a jejichž prostřednictvím se zbuduje mé Království. Chci, abyste byli trezory naplněnými poklady a ne krabicemi z papíru plnými bezcenných krámů. Vyzvedněte proto svůj pohled od země a obraťte se ke mně! Já jsem jediný učitel a jsem jedinou Cestou vedoucí k Otci. Jestli máte důvěru ve mě a dáte mi sebe, budete se mnou spojeni a já vás povedu ke svému Otci v síle Ducha Svatého.

Žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.“

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.