Maria, brána nebeská

úryvek z poselství Panny Marie z 15. srpna 2013

Moje neposkvrněnost je zcela výjimečným privilegiem, které je spojeno s mým Božským mateřstvím; nicméně k neposkvrněnosti jste povolaní vy všichni. Celá vaše duchovní cesta musí směřovat k postupnému očištění od hříchu a porušenosti, dokud nedosáhnete stavu neposkvrněnosti, díky níž budete mít účast na Boží milosti a budete hodni patřit k novému lidstvu. Celý lidský rod v celém vesmíru bude muset dosáhnout tohoto stavu čistoty, aby mohl vstoupit do nového stvoření: nové stvoření bude neposkvrněné a stejně tak i nové lidstvo.

Já jsem Neposkvrněná, jsem naprosto novým stvořením. Proto jsem byla vyzdvižena do nebe: abych měla účast na slávě Stvořitele, abych se před ním přimlouvala za vás všechny a otevřela vám cestu k novému stvoření, tak jako jí otevřel Ježíš pro mě. Ježíš otevřel novou cestu – cestu Ducha – pro vás všechny; bylo však zapotřebí, aby jedno stvoření, ve jménu celého stvoření, přešlo jako první v duchu, duši a těle velkou bariérou po Ježíši Kristu, jedno stvoření čisté a věrné. Bůh si přál, abych byla já tímto stvořením, protože jsem Neposkvrněná, Boží Matka a Matka lidstva. Otevřela jsem vám cestu z lásky a s láskou; se svou poslušností a poddajností jsem dopředu vyrovnala mnohé vaše nevěrnosti, zvlášť nevěrnosti Božího lidu. Kdybych nepřijala své mateřství pro vás a můj přechod na nebe, bylo by pro vás mnohem těžší jít Ježíšovou cestou: byla jsem a jsem vaší zárukou před Bohem, že jednoho dne budete se mnou za velkou bariérou.

Při výstupu na nebe jsem překročila velkou bariéru tvořenou světlem. Byla jsem tak zahrnuta světlem a všemohoucností svého Syna, že mě přijal do své náruče. Při přechodu přes velkou světelnou bariéru jsem se stala Královnou. Vystoupila jsem na nebe jako neposkvrněné stvoření a vstoupila jsem do rozměru čistého ducha jako Královna. Tak to bude také s Božím lidem: vystoupí jako nový lid a při přestupu přes velkou světelnou bariéru se stane královským lidem a bude vládnout navždy spolu se svým Bohem.

Drahé děti, řekla jsem vám tyto věci, abych vám pomohla lépe pochopit mou přítomnost a mou roli ve vašem životě. Očekávám od vás cestu proměny.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.