Posílám vás exorcizovat Zemi

25. prosince 2019 – Svátek Narození Páně

Ježíšovo poselství

„Drazí synové a dcery,

žehnám vám v tento slavnostní den pro celý vesmír. Dnes si připomínáte mé narození na Zemi, které se reálně odehrálo ve stanoveném okamžiku lidských dějin. Nicméně, mé narození se bez přestání opakuje v mém lidu i v každém z vás, já se ve vás neustále rodím. Mé narození ve vás je vaším narozením, moje smrt je vaším vzkříšením a mé nanebevstoupení je vaším pozvednutím.

Děti, končí rok, který byl bohatý na milosti a kroky, jež jste učinili společně se mnou. Před vámi se otevře nejen nový rok, ale i nový čas: čas znovuzrození celého vesmíru ve mně. Bude to rok boje proti Satanovi. Začne závěrečná bitva, která se odehraje na Zemi a vy budete bojovat společně se mnou. Boží oddíly i oddíly Satana jsou už shromážděny: Beránek a Drak se střetnou.

Bude to veliký boj v duchu. Pošlu vás vykonat exorcizmus, uskutečnit to, co bylo úkolem Církve již od začátku: vyhnat zlo mocí mého Ducha. V této bitvě nemůžete zvítězit vlastními lidskými silami, moudrostí, kázáním, či slovy, ale jen mocí mého Ducha. Nyní můžete pochopit, proč byl příští rok zcela zasvěcen Duchu Svatému: bude to On, kdo ve vás povede tuto bitvu. Duch Otce a Syna, třetí osoba Nejsvětější Trojice, bude bojovat a zvítězí ve vás, okolo vás, ve jménu Nejsvětější Trojice.

Děti, nebojte se. Bitva, o které mluvím, je už vyhraná, od chvíle, kdy jste mě přijali a začali mě milovat, od chvíle, kdy jste se mnou začali sdílet kříž a smrt. Teď vás čeká vzkříšení a znovuzrození.

Vidíte, kam směřuje svět: je utlačován přítomností zla. Země je zlem zamořena. Démoni na útěku ze vzbouřených planet, které byly evangelizovány, hledají příbytek na vaší planetě. Peklo se soustředilo na Zemi a každý den koná své dílo. Nikdo kromě vás, jež jste přijali tento program, se mu nemůže postavit. Vy víte, kam jdou dějiny: vstříc novému stvoření, které je očekáváno lidstvem celého vesmíru. A právě zde se odehraje závěrečná bitva o nové stvoření.

Řekl jsem, že silní dosahují Božího království; nemyslím lidsky, silné, ani násilné, či tvrdé, ale mocné v Duchu Svatém. Letos jste se slavnostně zasvětili Duchu Svatému1 a stvrdili tak dílo, které jsem ve vás v těchto letech vykonal. Již od počátku jsem vás svěřil svatému archandělu Rafaelovi, který slouží Třetí Osobě Nejsvětější Trojice. On vás bez ustání zasvěcoval Duchu Svatému, aby vás připravil na tuto dobu.

Tím, že jste se slavnostně zasvětili Duchu Svatému a rozhodli jste se tak činit po celý nastávající rok, jste dosvědčili dílo, které jsem ve vás vykonal, prostřednictvím mých nástrojů.

Odvahu děti, posílám vás s mocí proroků, svatých, mučedníků a všech těch, kdo v dějinách spásy vedli boj proti Drakovi. Jste povoláni zvítězit a můžete tak učinit v Duchu Svatému a v univerzálním společenství. Od příštího roku se celá moc vesmíru vylije na Zemi a na vás. Vystřelím vás jako šípy, vycházející z mého Srdce a Srdce mé Matky. Musíte se znovuzrodit pro tuto novou dobu, jakou Země neviděla, ale jakou uvidí, až Žena porodí můj lid a navždy porazí Draka. Mariiny děti budou v této bitvě bojovat, ponořeni do Ducha Svatého, zasvěceni mně a darováni Otci.

Žehnám vám a svěřuji vás své Matce, svatému Josefu a sedmi archandělům. Bojujte spolu s Božím lidem a zvítězte v tomto boji. Exorcizujte Zemi, protože ona to potřebuje. Tak to bylo napsáno a tak to i bude.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.“

1Lid Nadace a ti, kteří jsou s ním sjednoceni, se slavnostně zasvětili Duchu Svatému při vigíiii slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie 7. prosince 2019

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.