Obětováni s Marií na všech oltářích Země

7. prosince 2019 – Vigílie Slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie

Poselství Panny Marie

“Drahé děti,

děkuji vám za tuto vigílii, kterou společně prožíváme. Děkuji vám za všechny vaše kroky a za lásku, kterou jste projevili vůči Bohu i ke mně. Ujišťuji vás, že každá kapka vaší lásky je pro mě zdrojem velké radosti. Vy jste radostí mého Srdce, protože Matka se raduje, když jsou k ní její děti pozorné a ohleduplné. Za to vám děkuji.

Pán mě dnes posílá, abych žádala od každého z vás a od celého tohoto lidu velký skutek lásky: abyste se společně se mnou počínaje dneškem obětovali na všech oltářích Země, kde se slaví Eucharistie. Bez ohledu na to, je-li, nebo není kněz hoden. Moje oběť společně s obětí Církve Ježíše Krista celého vesmíru, uzdraví mnohá zranění. Z každého oltáře na Zemi se pozvedne k Bohu důstojná oběť, kterou Otec přijme, společně s obětí Kristovou.

Toto je důležitý krok, který na Zemi vyvolá silnou vlnu milosti a z každého oltáře se bude zvedat velká síla. Bude to síla Boha a jeho lidu. Nebudete se obětovat pouze vy zde přítomní a ti, kteří patří k Nadaci: celá Církev Ježíše Krista celého vesmíru se bude obětovat na každém oltáři společně se mnou. Už to nebudou oltáře, kde se obětuje pouze můj Syn, ale bude tam vždy společně ze svým lidem shromážděným kolem sebe. Řeka milosti bude vytékat na celou Zemi.

Ráda bych vám vysvětlila ještě jednu důležitou věc. Musíte vědět, že i v ostatních náboženstvích jsou mnohé děti, které řekly ano Nejsvětější Trojici ve chvíli početí, ale přijaly, že se vtělí v jiných náboženstvích a národech, které neznají mého Syna. Udělali to z lásky, obětovali se. Bůh jejich oběť přijal, ale nyní chce, aby se vrátili, chce je přivést k sobě, neboť mu náleží.

Pro toto všechno se vy i já společně s celou Církví ve vesmíru, budeme obětovat i v chrámech pohanů, kde se vám zdá nemožné, aby tam byl nalezen Kristus. I tam jsou jeho děti, které musí být probuzeny, pozvednuty, nasyceny a musí o ně být postaráno. Takto mi pomůžete zbortit Satanovo království, protože i z chrámů pohanů se pozvedne moc Trojjediného Boha a Církve celého vesmíru. Satanovo království bude vyprázdněno zevnitř. Bez křiku, bez velkého pozdvižení, kapku po kapce, den za dnem, se oběť mého Syna a jeho lidu pozvedne ze Země a zničí  království nepřátel.

To je velké Boží dílo, které nemůžete udělat sami, ale jen společně s celou Církví Ježíše Krista celého vesmíru, která se obětuje s vámi a za vás. Země je poslední planeta, která musí být uzdravena; je to zde nejobtížnější, ale musí být pozdvižena. Bůh nechce zničit Zemi, to chce Satan. Bůh ji chce obnovit a pečovat o ni, protože miluje všechny.

Děti, nemějte strach z toho, co od vás žádám. Nemyslete si, že budete muset trpět v patologickém slova smyslu, jde o něco jiného. Se zasvěcením se Duchu Svatému, které jste učinili nedávno1, jste mu dali plnou moc na vámi. Takto Duch Svatý použije vašeho ducha a pošle ho, kde je potřeba. To je působení v duchu: váš duch bude veden tam, kde ho potřebuje Duch Boží. Uchvátí vás trojiční vír, pozvedne vás, ponese vás a vy budete procházet Zemí i vesmírem, přestože budete prožívat váš každodenní život. To je Boží zázrak;  v každodenním životě a v tichu ve vás uskutečňuje svá zaslíbení, pro vás a vaším prostřednictvím.

Děti, žádám vás, abyste byli spravedliví. Neříkám dokonalí, to nemůže být nikdo z vás, protože taková není ani Země na které žijete a tíha, kterou nesete je veliká. Chci, abyste byli spravedlivý, tj. naplněni Boží spravedlností. Boží spravedlnost je život žitý pro Krista, protože ten, kdo žije pro Krista, je spravedlivý. Buďte spravedliví, žijte pro mého Syna a pro mě. Žijte společně s našimi Srdci a se srdcem sv. Josefa. Tak bude mé Srdce bít ve vašem srdci a vaše v mém. Takto uděláme společně mnoho pro Boží království.

Vzpomeňte si na slova sv. Gabriela: “Bohu není nic nemožné2”. Ujišťuji vás, že je to pravda. Bůh ve vás může uskutečnit všechno. Potřebuje vaše ano, ne ano povrchní, ale ano které znamená ”Pane, změň můj život, učiň mě takovým, jakým chceš abych byl”. Dnes chci opakovat s vámi – “Tady jsem, služebník/služebnice Páně3”. Pane, přicházím plnit tvou vůli a nechci nic jiného. Nic jiného není potřeba, protože v Boží vůli je vše, co potřebujete.

Děkuji vám, že s vámi můžu počítat. Žehnám vám dnes slavnostním způsobem, společně s celou Církví Ježíše Krista v celém vesmíru. Ať vaše zasvěcení Duchu Svatému je velkým krokem vstříc vzkříšení Země.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého“.

1 Během eucharistické slavnosti se lid Nadace slavnostně zasvětil Duchu Svatému

2 Lk 1, 37

3 Lk 1, 38

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.