Kristovo království je ve vás a mezi vámi

25. listopadu 2019 – Slavnost Panny Marie Královny vesmíru

Poselství Panny Marie

Kristovo království je ve vás a mezi vámi

„Drahé děti,

děkuji vám, že mě dnes při liturgii slavíte jako královnu. Jsem ráda, že jsem mezi vámi jako Matka a Královna. Nicméně, Král i Královna potřebují království, Boží království.

Děti, co je to Boží království? Není to vzdálený, abstraktní nebo poetický obraz: Boží království je Kristovo království ve vás a mezi vámi. Proč se opožďuje příchod Božího království? Protože Pán nemůže plně vládnout lidem na této Zemi. Jedině když dovolíte Ježíšovi kralovat ve vás, ukáže se Boží království mezi vámi.

Bohužel, křesťané na Zemi toto příliš nepochopili. Chápou Boží království jako něco, co má přijít shora, znenadání, magicky. Není tomu tak. Můj Syn vám řekl, že Boží království je mezi vámi1. To znamená, že když jste ponořeni do Boží lásky a jste mu zcela obětováni v celistvosti a ve společenství mezi sebou a s celým vesmírem, může vám Král vládnout. Jestliže je můj Syn Ježíš ve vás svrchovaný, je zároveň i mezi vámi.

I já můžu ve vás vládnout jedině tehdy, jestliže mi otevřete dveře vašeho ducha. Mnohé děti však přede mnou dveře zavírají; mají strach, že jim něco vezmu. Naopak, přicházím s rukama plnýma Božích milostí; jediné co chci, je dát vám svoji lásku.

Děti, potřebuji, aby bylo Boží království vidět mezi vámi i před očima světa. Je tolik králů a království na Zemi. Všechno jsou to království smrti. Království Boží je naopak královstvím života, lásky a pokoje. Přeji si, aby Církev mého Syna v celém vesmíru byla jeho královstvím; aby On do vás mohl svobodně vstoupit a vést vás, kam chce, jak vám řekl včera2.

Přišel čas, kdy musí být Boží království vidět. Jestliže by tomu tak nebylo, jestliže se Boží království neukáže ve vás a mezi vámi, byla by oběť mého Syna marná. Ježíš vám svou krví získal Království, do něhož vás chce nyní uvést. Boží království už pučí mezi vámi, kteří žijete to, co vás učí můj Syn. V novém stvoření bude Boží království dokonale viditelné, rozzáří se jako jediné království ve vesmíru, království života3.

Žádám vás, děti, abyste vstupovali stále více do hloubky svého ducha, abyste v sobě spatřili přítomnost Krále a otevřeli mu dveře, vždy, v každé chvíli. Snažte se náležet stále víc mému Synu i mně, abych vás mohla vést k němu a On k Otci, v moci Ducha Svatého.

Nechte Pána Ježíše vládnout ve vás a mezi vámi. Takto svět uvidí Boží království. Uvidí ho ti, kteří ho hledají. Teď nedokonale a poté dokonale v novém stvoření, kde se naplní Boží zaslíbení4.

I ti, kdo mého Syna odmítají, spatří příchod jeho království, bude to ale pro jejich zkázu. Vy naopak uvidíte přicházet Boží království s mocí mezi vás a pro vaše dobro a věčné štěstí. Pomozte mi proto, aby byl mezi vámi můj Syn živý a jeho království se rozšiřovalo. Takto můžu kralovat i já ve vás a mezi vámi společně se svým Synem.

Žehnám vám s celou svou mocí Královny, ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

1Lk 17, 20-21

2Je myšleno Ježíšovo poselství z 24.11.2019 nazvané „Králova pečeť“

3Dan 2, 31-45

41J 3, 2

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.