Jsem Matka Církve

Poselství Panny Marie, 24. června 2019, Narození sv. Jana Křtitele a vigílie výročí zjevení Panny Marie v Medjugorje

Drahé děti,

s velkou radostí vám oznamuji, že dnes se završuje velmi důležitá část mého plánu, který jsem chtěla přinést v Medjugorje. Plán, který se plně začleňuje do programu přivedení celého vesmíru ke Kristu.

Proto mě Pán poslal do Medjugorje, abych vytvořila nový lid, jež bude skrze mé Srdce sjednocený v celém vesmíru. Prostřednictvím farnosti a oficiální Církve na Zemi jsem chtěla zformovat obnovenou a mocnou Církev, sjednocenou s lidem, který je už přítomný ve vesmíru. Jak víte, nestalo se tak.

Věrná lidstva čekala dlouhou dobu na rozhodnutí oficiální Církve na Zemi. I mé Srdce trpělo v očekávání na souhlas, který nikdy nepřišel. Oficiální církev na Zemi by musela jednoduše uznat má zjevení v Medjugorje a poslušně následovat moji nauku. Takto by se, v krátkém čase, dokonale sjednotila s věrnými lidstvy ve vesmíru, z čehož by se zrodila velmi mocná Církev, schopná nést zvěst spásy do celého vesmíru.

Nestalo se tak, ale vy dobře víte, že Všemohoucí Bůh nikdy nemění své záměry. Může změnit nástroje a prostředky, ale nikdy nemění své cíle, které jsou věčné, nevyzpytatelné a nelze je zastavit. Proto dnes, vašim prostřednictvím se završuje tento plán: na Zemi žije lid, který věří v přítomnost jiných bratří ve vesmíru, s nimiž si přeje žít v jednotě a vytvářet opravdovou a mocnou Církev Ježíše Krista. Jedinou Církev schopnou čelit silám zla.

Děti, Církev Ježíše Krista ve vesmíru musí být jako mé Srdce: musí být Matkou. Mým prvotním posláním je být Matkou Církve. Matkou Božích dětí a Matkou Církve mého Syna. Tato Církev je matkou protože bez ustání rodí Boží děti, rodí život. Mé Neposkvrněné Srdce vylévá svoji neposkvrněnost na Boží lid, který musí proto být také neposkvrněným. Církev Ježíše Krista je takto matkou a je neposkvrněná. Je to misijní Církev, jež hlásá mocně a bez ustání Boží Království.

Děti nenechte se svést věcmi, které slyšíte, bohužel i od význačných představitelů oficiální Církve: mluví o odcházející Církvi nebo o Církvi jako o polní nemocnici. Není tomu tak. Posláním Církve je neustále rodit Boží děti do života Nejsvětější Trojice. To je činí celistvými, svobodnými, schopnými volit dobro a odmítat zlo, schopnými setkávat se s každým Božím dítětem a dávat mu život.

Nyní je čas, aby tato Církev, sjednocená s Církví ve vesmíru, přinášela zvěst svým životem; svojí vlastní naukou, svojí liturgií a svátostmi, vším co dostala v těchto letech. Toto všechno vytváří veliký poklad víry, naděje a lásky.

Neříkám, že nepřijdou protivenství, protože Luciferova nenávist proti Církvi ve vesmíru je veliká, ale Boží láska k vám je větší. Také moje láska k vám je větší a jsem vám vděčná za všechno, co jste učinili v těchto letech.

Vaše domy budou skutečně svatyněmi. Budou přitahovat lidstvo dobré vůle, které bude moci vidět jinou Církev, bude moci vidět to, co ještě na Zemi vidět nebylo. Přeji si aby tato Církev byla chudá, to je ne bohatá penězi a prostředky, ale bohatá vírou, nadějí, láskou, naukou a zázraky, tím vším, co vám Bůh dovolí uskutečnit, protože čas tlačí, děti. Bůh musí konat, aby zachránil Zemi od té části lidstva, která chce zničit všechno a všechny.

Proto, mějte odvahu, jsem vám na blízku a doprovázím vás na všech cestách, které si zvolíte. Vězte, že Pán vás nechá vybrat vždy správnou cestu, protože jste jeho Církev, jste jeho milované děti, nikdy vás neopustí a zrovna tak vás neopustím ani já.

Žehnám, společně se svatým Josefem, vám všem a celé této Církvi, která bude skrze vás založena na Zemi. Mějte na vědomí, že jste těmi, na nichž Bůh staví tuto Církev, dokonale sjednocenou se sv. Petrem, apoštoly a všemi nástroji Božími. Nyní, na této Zemi, jste těmi, na nichž Bůh buduje Církev Ježíše Krista v celém vesmíru. Buďte si vědomi velikosti a odpovědnosti, ale buďte také radostní, protože si vás Bůh vybral. Když si Bůh vybírá, činí tak z lásky a aby vás svou láskou naplnil.

Žehnám vám, žehnám celé Nadaci, vaším domům, celému lidu, který se shromažďuje kolem vás. Žehnám vaše úmysly a vaše cesty, které budete procházet společně se mnou. Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.