Moc trojičního víru

20. duben 2019 – Velikonoční vigílie

Ježíšovo poselství

Drahé děti,

žehnám vám mocí svého vzkříšení, které není pohádkou pro děti, ani pěkným obrazem, ale nespornou skutečností vibrující v celém vesmíru. Mým vzkříšením jsem nejen završil dílo vykoupení, ale naplnil jsem trojiční vír mocí, jež ho činí nepřemožitelným. Mé vzkříšení je jasným vítězstvím nad smrtí, jež vládne v satanském víru. Smrt nezmůže nic proti moci mého vzkříšení.

Děti, došly jste se mnou až do této doby a prošly jste mnohými zkouškami. Nyní začíná doba, ve které se musí vašim prostřednictvím projevit moc vzkříšení. Ukáže se prostřednictvím mého lidu, aby se skrze něj nadále ukazovala světu. Dílo mého vykoupení se ještě nevyčerpalo, ale pokračuje a prodlužuje se až do konce časů, prostřednictvím mého lidu, v celém vesmíru.

Očekávám od vás, že si budete vědomi této moci, která působí ve vás i mezi vámi. Měli jste podíl na mé smrti a nyní se musíte podílet na mém vzkříšení. Začněte čerpat z moci trojičního víru, která je mocí mého vzkříšení. Tato moc se neustále dotýká vás i celého stvoření; vašim prostřednictvím zahrnuje další tvory i celou Zemi. To je pravá evangelizace Země, které nedosáhnete, nebudete-li čerpat z této moci. To znamená, že musíte vyprázdnit sebe samé, zbavit se svých pochybností a strachů, vlastních ideí a plánů.

Chci působit vašim prostřednictvím a také to udělám. Vy se však zcela zbavte svého sobectví. Dokud budete kroužit kolem sebe samých, kolem vašich problémů, krizí a strachů, jak můžu působit, jak mohu vstoupit do vašeho bytí, když je už obsazeno?

Až doposud jste nečerpali plně z moci mého vzkříšení. Je tomu tak, protože jste nevstoupili plně do společenství s mým Mystickým Tělem. Ono působí bez ustání a vylévá všechnu svoji moc v trojičním víru. Trojiční vír není abstraktní představa, vzdálená od vás a od této Země; naopak je to skutečnost, která vás těsně obklopuje a dotýká se vás v každém okamžiku. Když budete schopni vnímat tuto moc v sobě a kolem sebe, a ponoříte se do trojičního víru, abyste čerpali jeho sílu, budete zachráněni. Uzdravíte se z vašich nemocí, strachů a celý lid poroste.

Teď od vás čekám toto: začněte si tuto moc uvědomovat a uveďte ji v sobě do pohybu, nabírejte plnýma rukama sílu z trojičního víru. To se může uskutečnit jen vaší plnou účastí na mé smrti a vzkříšení a tím, že se zbavíte všeho co zabraňuje protékání moci trojičního víru ve vás.

Děti, lidstvo prochází obrovskou krizí a je jen krůček od propasti; neuvědomuje si to ale. Nadále tančí na okraji propasti a nedbá, že se do ní může zřítit. Já však nedovolím, aby se mé děti zřítily, vyrvu jich co nejvíce nepříteli, k tomu však potřebuji vás. Potřebuji, abyste mě nesli s sebou, kamkoli jdete. Potřebuji silný lid, který rychle kráčí v milosti, nezastavuje se stále uvažováním o tom, co a jak dělat, aby se mi zalíbil. Nemusíte dělat nic jiného, než mě nechat vstoupit do vás. To je váš úkol. Když se chopím plně moci ve vás, pošlu vás jako šípy porazit zlo, smrt, nemoci a temnotu.

Uvidíte, jak na Zemi budou sílit války, nemoci a násilí, Satan zuří a je oslepen. Neví co dělat a kam jít. I on má svůj lid, který by měl řídit, ale neví jak. Vnímá moc trojičního víru a Božího lidu, ale neví odkud přijde úder, ani jak pokračovat. Vy to ale víte a budete to vědět stále víc.

Země potřebuje posly pokoje, lásky, síly a vzkříšení. Chci vás poslat, abyste mě přinášeli živého a činného doprostřed zoufalého lidu, k ovcím bez pastýře. Dobro i zlo musí být dokonáno až do konce. Všechno musí být přivedeno na světlo, do plnosti a ukázat se v celé své síle. Světlo a tma, život a smrt se utkají ve velkolepém boji. Proto, děti moje, zaujměte správné místo.

Dnes od vás žádám poslední a velké úsilí, abyste se definitivně zbavili všeho, co vás utlačuje. Každý z vás ví, co je třeba odstranit z cesty. Ale nemějte starosti, udělám to ve vás, když mě necháte působit. Nejste to vy, kdo porazí zlo ve vás a okolo vás. Já to udělám, vy ale musíte všechno odevzdat do mých rukou, jinak vás nebudu moci použít. Jestliže budete stále držet svůj život ve vlastních rukou, nemohu vás použít. Proto, děti, snažte se mi darovat, abych se já mohl darovat vám. Takto uvidíte zázraky ve svých životech a dotknete se ran tohoto lidstva.

Jsem vám nablízku. Jako vždy vás svěřuji své Matce a svatému Josefu, kteří vám budou pomáhat a chránit vás. Budou vám také pomáhat mimořádné nástroje a celé mé Mystické Tělo. Pocítíte v sobě i kolem vás moc trojičního víru. Nemějte strach a běžte kupředu. Dělejte, co vám přísluší, s pokorou, ale rozhodně.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.