Vstříc Novému Stvoření

Rodím vás, protože jsem vaše Matka

Napsat komentář

Drahé děti,

přeji vám šťastný Nový Rok, rok plný Boha a jeho pokoje. Děti rok, který začíná, je jako velký, nový, bílý list, na který bude Bůh psát ještě jednou vaši historii a historii lidstva na této Zemi. Přeji si, aby v tomto roce moje děti vstupovaly stále více do hloubky křesťanské cesty.

Jsem vaše Matka a neustále vás utvářím a mám ještě tolik dětí, které chci zrodit. Toto je můj úkol: nést ve svém srdci mnoho dětí, abych je zplodila pro Boha. Takto jsem to vždy dělala a budu to dělat i nadále až do konce časů.

Svatý Michael povede všechny národy, které jsem shromáždila v mém lůně. Všechny národy, které jsem zrodila ze své lásky, přivede Svatý Michael k mému Synu, ale jsem to já, která vás rodí, protože jsem vaše Matka. Prosím vás, abyste mi dovolili vás zrodit.

Děti, svět vstupuje stále více do rámusu, vnitřního i vnějšího chaosu, do velkého zmatku. Mezi tím vším musí zazářit Boží lid a musí vstupovat stále více do Božího ticha. Je to ticho, ve kterém Bůh tvoří váš život. Neříkám, že nemáte mluvit, musíte pokračovat ve zvěstování spásy, ale ne s pomocí hluku světa, velkými činy nebo velkými proslovy, ale slovy, které se rodí z plnosti vašeho srdce, ze stále nového a čistého ducha.

Jestliže mi dáte svůj život, budu vás neustále přetvářet. Potom budou vaše slova slovem života, oplývajícím svěžestí, jako neustálý, živý pramen. Proto vás zvu, abyste v tichu prohloubili svou cestu a využili všech nástrojů, které vám byly dány, jak už jsem vám vysvětlovala.

Boží lid poroste v  celém vesmíru a už jej nikdo nebude moct zastavit, tak se bude dít i na Zemi. Je zde hodně dětí, které čekají na signál, aby se mohly probudit. Proto potřebuji všechny nástroje, jako je každý z vás, jako je Nadace a jako je celý tento lid, aby probouzeli mé děti a přinášeli je mě a já Bohu. Proto vás prosím o pomoc v tomto mém díle. Proto vám opakuji děti: nevrhejte se na vnější aktivity, nebuďte jako farizeové, kteří prošlapávali tisíce kilometrů, aby obraceli lidi na víru a potom nepoznali mého Syna1.

Žádám vás, abyste byli se mnou stále více spojeni, šli vpřed s jistotou, v tichu, v pravdě, v lásce a pokoji Božím, v konání malých věcí, které jsou opravdu užitečné. Tolik věcí je neužitečných, užitečná je síla Ducha Svatého a já vás zvu, abyste hledali tuto sílu společně se mnou. Připravím vás , aby evangelizace Země postupovala podle vůle Boží. Přetvořím vás, jako připravuje matka svou dceru na svatbu, zdobí a obléká ji v zářící šat. Takto to učiním se svým lidem, připravuji ho na svatbu s Králem králů.

Pán nepřijde dříve, dokud neporodím všechny děti, které mám porodit. Učiním to s vaší pomocí. Buďte mi na blízku a já budu na blízku vám. Pošlu vám anděly, protože mi Pán udělil milost a moc poslat je kam chci. Udržujte se ve spojení se mnou, se Svatým Michaelem a se všemi mimořádnými nástroji. Jděte vpřed s jednoduchostí, ale s veškerou silou Ducha Svatého.

Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.“

 

1Mt 23, 15

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.