Pečeť Nejsvětější Trojice

Drazí bratři a sestry,

čím je Církev Ježíše Krista celého vesmíru? Na tuto otázku odpovídá Duch Svatý v poselství, které vám dnes přinášíme a z něhož vybíráme klíčové body.

Tato Církev je „jedna, nedělitelná v celém vesmíru“. Boží děti nemohou být rozděleny, neboť jejich Bůh, byť ve třech Osobách je sjednocen ze své podstaty. Je Bohem Trojjediným. A tak jsou i Boží děti mezi sebou jednotné v Duchu Svatém, skrze Ježíše Krista, aby byly vyzdviženy k Otci.

Církev, o které k vám mluvíme, je tatáž, kterou založil Ježíš Kristus a která zůstala věrná v průběhu dějin a jež je předurčena k mystickému sjednocení s Kristem, aby se nakonec stala platným nástrojem, schopným přivést ke Kristu celé stvoření. Ona připravuje a očekává druhý slavný příchod svého Pána, aby s ním mohla vstoupit do nového stvoření zaslíbeného Bohem1.

Tato Církev zahrnuje věřící v Krista z celého vesmíru; je Církví putující, očisťující a slavnou. Bůh ji shromažďuje ze všech koutů vesmíru, aby dosáhli „jednoty víry a poznání Božího Syna a tak dorostli k dokonalému lidství, měřeno mírou Kristovy plnosti“2 Dává ji moc, aby zvítězila nad pekelnými silami, které jsou v tomto čase představovány především Antikristem a Falešným prorokem.

Nejsvětější Trojice obnovuje svoji pečeť na těch, kteří zůstali věrná Bohu, v průběhu tisíciletí a kteří se dnes rozhodují být následovníky Ježíše Krista a žít podle Boží mysli, tak jak svatý Petr.3

Přejeme vám plodnou četbu poselství, zdravíme a žehnáme vám.

Medžugorie, 19. mája 2018, vigília Zoslania Ducha Svätého

Posolstvo Ducha Svätého

Pečať Najsvätejšej Trojice

Drahé deti,

žehnám vás a ďakujem vám, že ste dnes tu. Počas týchto rokov sme spolu kráčali a boli ste poučovaní. Dostávali ste celkovo všetko, čo Ježiš učil svojich apoštolov. Vy ste prijali toto poučenie a chcete ho prežívať.

Ako viete, apoštoli nemohli odovzdať prvotnej Cirkvi všetko, čo dostali. Po smrti apoštolov a prvých generácií kresťanov bolo v Cirkvi zmenených veľa vecí. Cirkev sa priblížila mocným Zeme, až sa sama stala štruktúrou moci, mocou medzi inými mocami Zeme.

Počas storočí sa tu ale udržal verný malý zvyšok a v celku zachoval učenie apoštolov a ako mohol, ho odovzdával druhým. Žiaľ, táto malá Cirkev bola vždy prenasledovaná, nemohla pozdvihnúť svoj hlas a schovávala sa v katakombách. Táto tichá a skrytá Cirkev darovala svetu svätých, mučeníkov a prorokov, ktorí dali svoju krv za Kristovu lásku. Boh túto malú, skrytú Cirkev opatroval a ochraňoval ako kvet pod snehom. Teraz prišiel čas, aby táto Cirkev vyšla konečne na svetlo, pretože je pravou Kristovou Cirkvou. Ona v sebe zozbiera všetku svätosť celej histórie kresťanstva, modlitby, obety a slzy mnohých svätých.

Boh vybral tento čas a tento ľud na Zemi, aby otvorene ukázal svoju Cirkev – jednu a nerozdeliteľnú v celom vesmíre.

Boh počas histórie udržoval živé spoločenstvo medzi Bohu vernými ľudstvami vo vesmíre a malou skrytou Kristovou Cirkvou. Ale len vám bola v tomto čase daná plnosť tohto zjavenia. Je to zjavenie, že Ježiš Kristus zomrel a vstal pre všetky stvorenia v celom vesmíre. Z jeho boku sa zrodila Cirkev celého vesmíru. Z lona Najsvätejšej Márie zostúpil život na túto Cirkev. Odteraz bude táto Cirkev v Božích očiach jedinou Cirkvou na Zemi a vo vesmíre. Ja budem pracovať vo všetkých dušiach dobrej vôle na Zemi a vo vesmíre, aby som ich priviedol do tejto Cirkvi. Na nikoho sa nezabudne.

Do tejto Cirkvi nevstúpi nič falošné. Nikto ambiciózny, nikto, kto túži po poctách a miestach nemôže byť súčasťou tejto Cirkvi. Bude to Cirkev jednoduchá, pokorná, nebude mať materiálne bohatstvá, ale bude bohatá na milosti a na poznanie, schopná pritiahnuť duše, ktoré milujú Boha a ktoré chcú slúžiť a svedčiť o Ježišovi Kristovi.

Všetko, čo nebude súčasťou tejto Cirkvi, je určené, aby zmizlo. Nikto nech sa nesnaží znesvätiť túto Cirkev. Kto sa bude snažiť ju zničiť, bude zničený. Kto sa pokúsi ju zastaviť, bude zastavený. Beda ti, Lucifer, ak sa odvážiš dotknúť sa tejto mojej Cirkvi!

Deti moje, žiadam vás o jedinú vec, aby ste ostali jednoduchí, pokorní a verní. Buďte verní všetkému, čo ste sa počas týchto rokov naučili, verní skúsenostiam, ktoré ste prežívali. Žiadne iné ponaučenie vám neprospeje. Prichádzajú2 časy veľkého zmätku, ale ak ostanete verní tomu, čo ste sa naučili, zmätok sa vás nedotkne. Budem vás chrániť a budem stále s vami.

Počas tejto slávnostnej svätej omše zostúpim na vás, na vás, ktorí ste tu prítomní a na neprítomných, ktorí sa pripájajú k týmto programom. Zostúpim aj na tých, ktorí sú prostredníctvom vás zjednotení s touto Cirkvou. Do všetkých vás vtlačím pečať Najsvätejšej Trojice. Bude viditeľná všetkým Božím deťom a pritiahne ich ku Kristovmu Srdcu, avšak vzdiali nepriateľov. Buďte odvážni, buďte silní. Trojjediný Boh dokončí svoje dielo v každom z vás a v celej svojej Cirkvi v celom vesmíre.

Žehnám vás s celou trojičnou mocou v mene Otca, Syna a Ducha Svätého.“

1Zj 21, 22

2Ef 4, 13

3Mt 16, 17

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.