Poselství Matky lidstva Stefanii Caterině z 13. července 2018

Drahé děti,

dnes vám chci říci, že ŽIVOT JE VZPOMÍNÁNÍ NA BOHA A HLEDÁNÍ PRAVDY. Už od okamžiku početí, kdy váš duch vidí Boha tváří v tvář, jak jsem vám vysvětlila, se vzpomínka na Boha otiskuje do vašeho ducha a provází vás po celý život v různých podobách a s různou intenzitou.

Jestli jste v okamžiku početí přijali Boha i poslání, jež vám bylo svěřeno, vzpomínka je ve vás přítomna od nejútlejšího věku a stává se časem stále živější; nemůže ho zatemnit ani vliv prostředí. Takto se z pouhé vzpomínky stává vnímání Boží přítomnosti, která vás vede k víře1, jejímž prostřednictvím se proměňujete a jste připraveni plnit vaše poslání.

Pokud jste byli v okamžiku početí nerozhodní, vzpomínka na Boha se rozvíjí pomaleji, s většími potížemi; jste více ovlivnitelní zvenku a ne vždy dospějete k víře. Je to proto, že váš duch je slabší a vzpomínka na Boha přichází a zase odchází. Nicméně, stačí troška dobré vůle k hledání Boha a Bůh se jí chopí. Mocně ve vás rozvíjí vzpomínku na Něj a jestli se rozhodnete Mu odevzdat svůj život, nic není ztraceno a vaše víra se může rozvinout do síly a života. Mějte na paměti, že Bůh vám dává vždy příležitost proměnit v lepší vaše původní rozhodnutí; je na vás, abyste se svobodně rozhodli, jestli využijete takovou příležitost či ne.

Vzpomínka na Boha není uhašena ani v těch, kteří Boha odmítli v okamžiku početí, protože lidský duch je stvořen k poznávání a milování Boha. Kdo se bouří proti Bohu od okamžiku početí, odmítá vzpomínku na Boha a snaží se ji potlačit pokaždé, když k němu přijde. Ona se stává trápením, které nutí ke stále větší vzpouře a proměňuje se v hořkost a zoufalství. Takto žijí mnozí lidé, jenž opovrhují Bohem a nenachází pokoj, přestože je Bůh neopustil. Mnohými způsoby je stále volá, ale oni Ho odmítají. Volí si život v hříchu, který je zatěžuje a činí stále více podobnými démonům, kteří nenávidí Boha od kterého se nedokáží osvobodit. Ano, děti, mnozí lidé prožívají stejný smutek jako démoni.

Vysvětluji vám tyto věci, abych vám pomohla lépe pochopit váš život. Vězte, že mnohé duchovní i tělesné problémy postihující lidstvo, mají svůj původ v rozhodnutí lidí v okamžiku početí. Přesto si nepřeji, aby jste se vyděsili nebo si mysleli, že jste předurčeni k určitému danému způsobu bytí. Ne děti, nebojte se! Mějte na paměti, že bez ohledu na rozhodnutí, které jste učinili v okamžiku početí, vás Bůh stále k sobě přitahuje prostřednictvím svého Syna Ježíše Krista, jež je pro vás Život, Pravda a Cesta2. On je Bůh a pouze skrze Něho můžete poznat opravdového Trojjediného Boha. Ponořeni do jeho Oběti a účastni na jeho slávě, můžete vykořenit zlo až do základů. Proto se nikdy nepouštějte Boží ruky, ale dovolte Mu aby vás vedl a spasil. Jen On je váš Spasitel.

Vzpomínka na Boha nutí člověka hledat pravdu. Jakou pravdu? Takovou, která dá smysl životu, radosti, bolesti a smrti. Lidstvo se namáhá aby dosáhlo pravdy; vědci, filozofové a teologové hledají odpovědi na otázky života a často se vydávají po klikatých cestách. Děti, kdo vám může dát pravdu, když ne Bůh, jež je Pravdou? Kdo vám může dát pocítit, že jste milováni láskou, která hoří, ale nikdy se nespotřebuje, když ne Bůh, který je Láska? Kdo může zmírnit bolesti života, bránit vás před zlem, když ne Bůh, který je Utěšitelem a Ochráncem? Jakou pravdu můžete tedy nalézt mimo Boha? Pouze pravdu lidskou, plod kompromisů a neplodných řečí, které nenaplní život. Děti, nastal čas obrátit se k Bohu! Mnoho lidí je naplněno falešnými pravdami a žijí ve lži. Znovu vám opakuji: přijměte mého Syna Ježíše a budete žít v pravdě. Ježíš vám to slíbil: poznáte pravdu a pravda vás osvobodí3.

Jsem vám nablízku a jdu s vámi po cestě svobody. Žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého

1 Žid 11

2 J 14

3 J 8,32

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.