Boží království je mezi vámi

Drazí bratři a sestry,

stále neustávají zmatky kolem našich stránek, jenž jsou opakovaně cílem útoků. To nám připomíná stále větší odpovědnost žít a rozšiřovat univerzální poselství spásy, které nám bylo svěřeno a které jste poznali v uplynulých letech.

Co se týče nás, snažíme se stále víc předávat, to, co jsme dostali. Proto vám nabízíme poselství Panny Marie z 13. května letošního roku, které rozvíjí povahu a způsoby evangelizace Země a zjevení Božího království v tomto čase.

Protože věříme, že naše stránky budou nadále čelit různým tlakům, kvůli obsahu, jež přináší a který je zjevně pro někoho nepříjemný, vás žádáme, abyste nám pomohli, jak nejlépe umíte, svědčit a předávat dalším, co jsme vám sdělili a nadále budeme sdělovat. Jsme si jisti, že se můžeme spolehnout na vaši spolupráci a předem vám děkujeme.

Jak můžete pozorovat, zmatek na Zemi sílí každým dnem. Proto je nezbytné pro každého z nás být zakořeněni stále více v životě Nejsvětější Trojice. To nás uschopní nebýt zmítáni událostmi světa a poznávat potřebné kroky, které je třeba učinit, jako jednotlivci i jako lidstvo.

Stále spojeni v modlitbě a oběti života Bohu vás zdravíme a žehnáme s přáním všeho dobrého.

Tomislav Vlašić e Stefania Caterina

31. května 2018

Nanebevstoupení Páně a Slavnost Panny Marie fatimské.

Poselství Panny Marie – Boží království je mezi vámi

Drahé děti,

dnes vám chci v jednoduchosti požehnat, ale také poděkovat za celou cestu, kterou jste se mnou prošli v uplynulých letech a jež nyní vrcholí ve slovech, která jste slyšeli1. Církev Ježíše Krista v celém vesmíru není lidským výmyslem, či utopií, ale skutečností, která je již živá ve vesmíru a v každém z vás a jež bude prožívaná a potvrzená i na této Zemi. Nemám na mysli potvrzení v lidském slova smyslu tj. v moci a hluku; tato Církev se potvrdí, tak jak se potvrzuje Boží Království, které přichází v tichosti, ale mocně v srdcích.

S radostí vám říkám, že Boží Království je mezi vámi, je v srdcích těch, jež věří v mého Syna Ježíše a kteří se Ním nechávají vést do plnosti života. Ten, kdo přijímá Trojici a žije pro ni, už je součástí této Církve, která ve vesmíru hlásá Boží moc a život.

S oficiálním vyhlášením existence této Církve, které jste učinili v těchto dnech, se zahajuje také se vší mocí evangelizace Země. Tato evangelizace nespočívá ve velkých dílech, či teoriích, ale v tichém a neustávajícím předávání života od jednoho ducha k duchu druhému, tak dlouho, až se zformuje lid hlásající, že Ježíš Kristus je Pán nebe, Země, vesmíru i všech propastí. Můj Syn je Král a Pán vašich životů a celého vesmíru.

Prosím vás, děti, v tento den, kdy slavíte Nanebevstoupení mého Syna, aby i vaše srdce vystoupila s Ním. Odložte pozemské starosti, věci, jež vás svazují a unavují, odevzdejte je do Božích rukou. Zanechejte na Zemi, co pochází ze Země a obraťte vaše srdce k nebi, kde žije Všemohoucí Bůh v rozměru ducha bez hranic, bez bariér a bolestí. Bůh na vás bude myslet a postará se o vás, protože ví, že lidsky potřebujete ještě mnoho věcí. Bůh se postará. Má moc se o vás postarat, protože je to On, kdo udržuje váš život, chrání vás, živí a šatí. Tak jako se stará o nebeské ptactvo a polní kvítí2, jako jste vy.

Proto, mé děti, putujte se mnou vstříc svobodě Božích dětí. Nestarejte se o nic jiného, než o to, abyste náleželi Bohu. Plňte si své povinnosti lidí, občanů, otců a matek, ale nepoutejte svá srdce k těmto věcem, protože všechno pomíjí, jen Bůh zůstává. Žehnám vám, chráním vás a doprovázím ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

1Dnešního dne Tomislav Vlašić a Stefania Caterina vyhlásili lidu klíčové body poslání „Církve Ježíše Krista “

2Mt 6, 25-33

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.