Dám vám svého malého Ježíše

Narození Páně – poselství Panny Marie

25.12.2016

Dám vám svého malého Ježíše

Drahé děti,

dnes vám mohu říci, že nastal nový den pro vás i pro celý Boží lid v celém vesmíru. Není tomu pouze proto, že v nízkém vesmíru pokračuje, navzdory mnohým obtížím, evangelizace a dnes mého Syna znají kromě Země a Alfa Centauri i jiné národy nízkého vesmíru. Z toho mám velkou radost. Dnešek je ale novým dnem, protože pro vás pro všechny začíná nová cesta. To neznamená, že musíte dělat výjimečné věci, jiné než doposavad; znamená to, že ve vás bude nový duch, Bůh si totiž přeje hluboce obnovit svůj lid.

Dětičky, dnes jsem přišla mezi vás, abych vám přinesla malého Ježíše. Přeji si ho svěřit vám i celému novému lidu ve vesmíru, aby mohl Ježíš růst. Ježíš musí růst ve svém lidu, dosud tomu tak v plnosti ještě nebylo. Musí růst prostřednictvím lásky, kterou mu dáte a kterou dává On vám, protože z této výměny lásky se rodí a vyvíjí život. Musí růst také skrze vaše svědectví. Svědectvím roste Boží život a nechává růst Ježíši uprostřed svého lidu; čím více svědčíte s láskou o životě mého Syna, tím více malý Ježíš roste a může vykupovat lidstvo.

Také bych ještě chtěla, mé milé děti, abyste věděli toto: nová Církev ve vesmíru není struktura, organizace, nebo nějaký neurčitý lid: tento lid, jenž se rozvíjí a roste, je zakladatelem nového lidstva. Vy všichni jste otci a matkami nového lidstva, jež vejde do nového stvoření. V tomto okamžiku, v mnoha částech nízkého vesmíru, je nové lidstvo ve stavu zárodku, počátku života, ale poroste; poroste do té míry, do které ho necháte růst ve vás a mezi vámi.

Když se život mého malého Ježíše rozvine v každém z vás a mezi vámi, poroste Boží lid v celém vesmíru. Nedokážete si ani představit, jak vzácný je váš život, vaše modlitba, vaše oběť, vaše malé i velké oběti. I ty nejmenší věci, které se vám zdají nepodstatné, se mohou stát velikými, když je obětujete s láskou k Ježíši a ke mně, když je děláte pro lásku a slávu Otce, v Duchu Svatém! Člověk si myslí, že dělá velké věci, ty však, dětičky, dělá Bůh.

Učte se ode mě: Pán si mě nevybral, protože bych dělala velké věci, ale protože jsem byla malá, skromná, skrytá. Neříkám skrytá, protože vaše svědectví nemá být stále viditelnější, ale proto, že nikdo z vás se nesmí chtít stát slavným, uznávaným, tím komu se tleská, to vám nenáleží. Vám náleží oběť života v tichosti vašeho srdce, nesením svého kříže následovat mého Syna a otevírat cestu mnohým duším. Tak poroste můj malý Syn.

Ježíš byl darován lidstvu, nezapomínejte na to. Ježíš přišel spasit lidstvo, ale byl lidstvu svěřen. Proto křičí prorok: „Neboť se nám narodí dítě, bude nám dán syn1. Vy z vás, kteří jste rodiči, víte, co to znamená, když se narodí dítě, jaká je to radost, jaký zázrak a svátek! Dítě je svěřeno lásce rodiny. Tak je tomu i s lidstvem: Ježíš byl svěřen do lásky lidstva, ale větší část ho nepřijala. Nebuďte také takoví. Bůh Otec si vyvolil nový lid, aby mu znovu svěřil malého Ježíše, aby malý Ježíš rostl, sílil a vykoupil zbytek lidstva. To od vás žádám, moje děti a dávám vám svého malého Ježíše z celého srdce. Svěřuji vám ho a jsem si jista, že mezi vámi poroste. Jsem s vámi, bdím nad vámi a doprovázím vás na každém kroku. Ať na vás dnes sestoupí mé mateřské požehnání, požehnání Matky Boží, jež je Matkou celého lidstva, ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého.

1Iz 9, 5

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.