Vaše poslání na Zemi

Ježíšovo poselství z 6.ledna 2016 – Zjevení Páně

Zvukový záznam úvahy k tomuto poselství

Drahé děti,
dnes, v den, který je slavnostní pro celý vesmír, vám chci požehnat, neboť začíná nová fáze v dějinách lidstva. Nejste si toho zcela vědomi, protože ve srovnání s jinými lidstvy toho vidíte málo. To ale nevadí. Existuje hlubší pohled a tím je pohled ducha. Ve vašem duchu se budete moci vždy účastnit všech událostí, protože já vám to umožním.

S mým dnešním požehnáním začíná vaše poslání na Zemi, které se bude odrážet na nízký vesmír. Stejně tak jako se na vás odráží poslání věrných bratří v nízkém vesmíru. Mějte na paměti, že základem jejich působení je modlitba, oběť a láska všech věrných lidstev, všech svatých i všech mimořádných nástrojů. Proto můj lid, můj svatý Boží lid, má sílu, které nic neodolá. Nechte se tedy vést touto silou, tímto působením ve vesmíru, nechte se unášet touto vlnou milosti a síly, jež vás zahrne.

Zároveň uvidíte, jak se Země propadá do zmatku. Děti, které se neřídí mými zákony, bouří se, jsou zvrácení a zrazují mě, budou čím dál víc zmateni. Nicméně na Zemi je také mnoho malých, prostých duší dobré vůle, které si přejí patřit k mému lidu, ale neví co dělat a kam jít. Znásobte své modlitby a vaše oběti k prospěchu těchto duší! Opakuji vám: jsou prosté a malé duše, řekli však Bohu ANO a potřebují otce a matky. To je nyní vaše velké poslání. Tak jako věrní bratři připravují nový lid v nízkém vesmíru, tak vy připravujte lid na Zemi. Vaše poslání je zásadní, protože na Zemi se odehraje můj návrat. Dělejte tak, abych, až se vrátím, nalezl svůj lid. Snažte se nezabývat příběhy světa, jeho ustaraností. Jděte přímo svojí cestou, pokojní, šťastní a nic vám nebude chybět, to vám slibuji.

Dnes vás zcela odevzdávám své Matce a sv. Josefovi. Jejich Srdce vás budou poučovat, vést a chránit. Nebudete potřebovat mnohá poselství a mnoho slov, mé hluboké působení v Duchu, vás dokonale poučí. Chci po vás, abyste mezi sebou nenechali žádný prostor démonovi: za žádných okolností se nerozdělujte, zachovávejte vždy jednotu v duchu a pouto pokoje, jinak budete velmi oslabeni.

Jděte kupředu! Nezáleží na tom, kde se nacházíte, co děláte; pokud jste sjednoceni s tímto lidem, berte to tak, že je to navždy. Zachovejte toto pouto, jinak se propadnete do prázdnoty. Říkám to pro vaše dobro. Jste svobodni kdykoliv odejít, ale tato svoboda by vás přišla draho a já nechci vidět, jak jste padli. Kdo dnes odejde, bude mít malou šanci se vrátit. Vím, že u vás to tak není, ale chci vám to říct, vždyť vám nic netajím.

Žehnám vám a ochraňuji vás. Žádám vás, aby jste se mnou byli sjednoceni, abych mohl učinit vše ve vás a skrze vás. Žehnám také celému lidstvu na Zemi, aby se mohlo nějak účastnit na tomto velkém poslání, vaším prostřednictvím i prostřednictvím tohoto lidu.

Žehnám vám ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.