Poselství Matky lidstva

15.2.2017

Drazí bratři a sestry. Nečekaně a prostě mě požádala Panna Maria, abych se stala nástrojem jejího plánu pro tuto dobu. Vysvětlila mi, že jejím záměrem je pomoci svým dětem, zvláště těm, kteří se cítí být nejmenšími, procházet touto dobou. Z tohoto důvodu,jako Matka lidstva, se přeje obrátit s několika prostými promluvami, 13. každého měsíce, ke všem lidem. Přeje si, aby byla tato krátká poselství čtena a rozšiřována pro dobro mnohých duší. Společně s vámi, kteří máte rádi Pannu Marii a přejete si žít sjednoceni s jejím Neposkvrněným Srdcem, se dávám k dispozici Matce lidstva. Ať její mateřská láska zasáhne každého člověka dobré vůle.

Stefania Caterina

Poselství Panny Marie Stefanii Caterině z 13. února 2017

Moje drahé děti, přeji si vydat se s vámi na cestu, abych vás vedla v těchto těžkých časech. Přicházím mezi vás jako Matka lidstva a chci vás povzbudit. Budu vám přinášet Boží tajemství v prostých slovech, abych vám pomohla pochopit, co činí Bůh ve stvoření, v každém z vás a kolem vás.

První věc, kterou vám chci říct je to, že BǓH EXISTUJE. Je skutečný a můžete ho pocítit uvnitř, pokud ho budete hledat. Existuje pro všechny, zvláště pak ale pro ty, jež ho hledají. Vybízím vás, aby jste ho hledali s prostotou a mohli ho tak zakusit živého ve vás a kolem vás. On vás povede. Vezme vás za ruku a povede vás, jestli mu to dovolíte. I já jsem živá mezi vámi; nejsem nějaká socha, ale živá osoba, která k vám chce mluvit a pomoci vám nalézt Boha.

Začněte o tom přemýšlet a brát vážně, že Bůh existuje. Je živý a bez ustání pracuje pro každého z vás, a pokud ho s vírou hledáte, je přítomný ve všech okolnostech vašeho života. Odpovídá. Popřemýšlejte o tom a potom budeme pokračovat.

Modlím se za vás a žehnám vám ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.