Mějte účast na mé oběti a já budu mít účast na vaší

Poselství Panny Marie – Slavnost Zjevení Páně

Drahé děti,

dnes chci být s vámi, protože začíná pro Boží lid velmi intenzivní čas. Včera vám byly řečeny důležité věci a já je nebudu opakovat. Spíše vám chci říct, že vás mám ráda a jsem vám nablízku.

Ježíš se chce ukázat jako jediný Spasitel lidstva. To udělal už když se vtělil, ale nebyl vyslyšen. Bůh však svoje dílo nenechá nedokončené, proto se Ježíš vrátí a ukáže se, tentokrát ve slávě. Hřích ani smrt proti němu nic nezmůžou.

Jeho lid musí mít na jeho manifestaci účast, tak jak tomu bylo i se mnou. Dřív, než se Ježíš otevřeně ukázal lidu Izraele, ukázal se v mém nitru, kde začal žít a působit. Jan Křtitel ho již tehdy pocítil. Když jsem ho představila bratrům, jež přišli z vesmíru a kterým vy říkáte Tři Králové, plnila jsem své poslání: ukázat svého Syna celému lidstvu. Totéž udělali také pastýři, první buňka na Zemi, které se Ježíš ukázal, byl to malý a pokorný lid.

Dnes se má stát totéž v lidu: ukáži vám Ježíše, abyste ho ukázali druhým. To musíte udělat především ve svém nitru a v nitru tohoto lidu, protože tam se musí Ježíš ukázat. Můj Syn řekl, že z vašeho nitra vytrysknou proudy živé vody.1 A vy musíte Ho, řeku života, ukázat druhým. Počítám s tím, že budete společně se mnou rodit Božího Syna a ukazovat ho světu, tak jak jsem ho já ukázala pastýřům a že ho ukážete vesmíru, tak jak jsem ho já ukázala Králům.

Králové přinášejí dary jiným králům. Býval to obyčej. Vy všichni musíte přinášet dary Králi králů. Největší dar, který od vás Ježíš čeká, je váš život. Ve vašem životě je všechno: víra, naděje a láska. Bůh od vás toto čeká a čekám to i já.

Bez ustání vám předávám Ježíšovu lásku. Vězte, děti, že žádné stvoření v sobě nemá čistou lásku, jestliže ji nedostane darem od Boha. Musíte prosit Ježíše, aby vám daroval pravou lásku. Nevycházejte ze své lidské lásky. Satan působí celou svojí nenávistí, proto musí Boží lid působit celou Ježíšovou láskou. Ježíš dal život za svůj lid a není větší lásky. Když dáte život Bohu za své bratry, žádná temná síla vás nepřemůže.

Budu vám nablízku, budu se za vás modlit a obětovat se, aby vás Pán naplnil svojí láskou. Dejte mi vaše modlitby, vaše úmysly a vaše myšlenky; já je očistím od každého sobectví a představím je před Bohem a budu pro vás žádat jen to nejlepší. Žádám vás, aby jste měli účast na mé oběti, já se budu účastnit na oběti vaší. Jsem vaše Matka i Matka Boží a přeji si vás všechny přivést do srdce mého Syna, protože On vás přivede do nového stvoření.

Žehnám vám s celou mocí, kterou mi pro vás dává Bůh, společně se sv. Josefem, který je navždy mým snoubencem a přimlouvá se společně se mnou za vás ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého.

1Jan 7, 37-38

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.