Putujte ke svobodě

1.1.2017 – Slavnost Panny Marie, Matky Boží

Ježíšovo poselství

Děti,

chci vám na počátku nového roku požehnat. Žehnám každému z vás i celému tomuto lidu, Nadaci, vašim domům. Žehnám každou vaší iniciativu, vše, co chcete uskutečnit se mnou a pro mě.

Jsem šťastný, že jste stále více sjednoceni ve mně a přejete si jít mojí cestou. Přeji si, aby se požehnání z dnešního liturgického čtení1 stalo požehnáním, kterým bude tento lid vždy požehnán a s nímž budete žehnat ostatním. Jsou v něm obsaženy celé dějiny spásy a zkušenost sv. Františka. Má moc vložit na vás mé jméno, aby, jak si přeji, v tomto roce v tomto lidu zazářilo.

Děti, je mým velkým přáním, abyste v tomto roce došly do svobody Božích dětí. Je to velký cíl a beze mě ho nemůžete dosáhnout. Přišel jsem na Zem, abych osvobodil lidi, abych je přivedl k pravdě, jež je svobodou a učinil z nich Boží děti. Přeji si, aby každý z vás došel k zakoušení svobody slávy Božích dětí.

Jste svobodní tehdy, když mi dovolíte se ve vás oslavit. Když se ve vás oslavuji, jste svobodní, protože přetrhám každý řetěz ve vás i kolem vás. Přeji si přivést tento můj lid ke svobodě slávy Božích dětí. Nemohl jsem to uskutečnit v lidu Izraele, který tuto svobodu odmítl: odmítla ji z velké části i Církev na Zemi. Vy tak nedělejte! Přijměte dar svobody, jež je nejvzácnějším darem uprostřed lidstva, otročícího sobectví, zákonu smrti, který dělá člověka nešťastným, neschopným spatřit co v něm je.

Žehnám vám s tímto přáním a také z jistotou, že budete připraveni mě následovat vstříc svobodě. Nejdete sami, dal jsem vám všechny milosti k tomu, aby jste mohly dosáhnout svobody Božích dětí. Dal jsem vám především svoji Matku, sv. Josefa, archanděly, mimořádné nástroje, společenství s bratry z vesmíru, kteří kráčí společně s vámi k novému stvoření, k novému Městu svobody.

Žehnám vám a odpouštím všechny vaše hříchy, ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého.

Připojujeme požehnání z Knihy Numeri 6,22-26, později převzaté sv. Františkem z Assisi. Citace je z františkánského misálu:

Ať vám Pán žehná a chrání vás

Amen

Nechť nad vámi rozzáří svoji tvář a dám vám své milosrdenství

Amen

Obrátí na vás svůj pohled a dá vám pokoj

Amen

A požehnání všemohoucího Boha, Otce, Syna i Ducha Svatého ať na vás sestoupí a spočine na vás na věky

Amen

1Num 6,22-26

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.